ANDSZA - lubi

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Bzdurna sprawa z niczego, sędziemu włączył się komplikator, przejął się rolą. Ja na miejscu sędziego kazałbym chłopakowi odwrócić czapkę daszkiem do tyłu, jak nosi wielu młodych i grać dalej. Matka i chłopak pewnie by zrozumieli to że daszek jest twardy i niebezpieczny dla zdrowia innych graczy, ale będąc na karku chłopaka nie swarza już zagrozenia, byłoby po temacie. Natomiast chłopak nie ma się co przejmować w wieku dwudziestu paru lat jego rówieśnicy którzy mają słabsze włosy sami zgoła je do zera i będą chodzić z łysa pałą, co na nikim nie będzie robiło wrażenia. Nie łam się chłopak, za kilka lat Twój problem rozwiąże się sam.

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Nadgorliwość gorsza od faszyzmu , trzeba jeszcze umieć używać mózgu . Sędzia i niezawisły sędzia - niepodołali wyzwaniu .

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Jest najlepszy i tyle. Dziś już nie można deprecjonować wielkości Roberta. Każdy umniejszający jego zasługi i wybitny talent wpis, pokazuje tylko jak gigantycznym ignorantem i obrzydliwym trolem jest ten kto go pisze. Robert jest tak daleko od nas i tak wysoko, że jakiekolwiek nieudolne próby ściągnięcia go w dół, kończą się pośmiewiskiem dla nieudaczników i wykolejeńców.

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Glupotą jest grać w Angli
  Dzikusy, hiligani, zje.. y genetyczne

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Co to za państwo?? PYTAM!!! Co to za państwo??!!! Które w skład delegacji państwowej
  na IGRZYSKA OLIMPIJSKIE desygnuje znanego powszechnie OSZUSTA I MALWERSANTA i to na arenie międzynarodowej!!! Wszyscy doskonale wiedzą co mam na myśli!!! Ależ to okropny WSTYD!!!! Jak PKOL i PZPS mogły tak postąpić??!!! Widać że ludzie tam pracujący NIE MAJĄ ŻADNYCH ZASAD MORALNYCH!!!!

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Wstyd dla WP i innych redakcji, że robicie wywiady i w ogóle pokazujecie tego oszusta i pospolitego złodzieja. WSTYD! Gość już dawno powinien znaleźć się w medialnym niebycie.

 • ANDSZA lubi Komentarz

  ''Głowa naszego państwa była w Tokio podczas ceremonii'', to kaczyński był w Japonii?

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Niech lepiej duda milczy wszedł na mecz siatkarzy i co wystarczy widzieć kto przyszedł i mecz do tyłu!

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Jedna nie pasuje to nie składa a zresztą czego nie dotknie to spieprzy !

 • ANDSZA lubi Komentarz

  no i wrescie ob duda docenił sportowców ciężko trenujacych na sukces modły i zawierzenia boga urojonego i maryji nie pomogły klepackiej

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ANDSZA lubi Komentarz

  A Kucharski jaką ma maturę?

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Jeśli to prawda , w co wątpię, to daliby 80 baniek za gościa na pozycję Sane, które całkiem niedawno kupili..... biznes ala Salihamidzic. Obrońcę kupcie gamonie!!!! PS Chiesa jest wart 80 baniek

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Panie niKita,Lewandowski ma w pyte takich gosci. Gdyby liczyl, ze z polskich sponsorow utrzyma sie, na wysokim pulapie-to jego biznesy upadaly by, jeden po drugim.

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Sami znawcy, którzy w życiu w piłkę nie grali.

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Człowieku co ty bredzisz! On już nic nie musi nikomu udowadniać. A w reprezentacji strzelił najwięcej bramek w historii. Na takiego jak Lewy poczekamy następnych kilkadziesiąt lat! Poza tym czego ty oczekujesz od reprezentacji? Przecież tam poza 2-3 zawodnikami grającymi na Europejskim poziomie reszta to rzemieślnicy na których od samego patrzenia zęby bolą..

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Panie Kita z " g....a bicza nie ukręcisz" sam Lewandowski meczu nie wygra musi być ktoś kto potrafi zrobić centrę na pole karne ( teraz widać brak Gronickiego ) .Myślę że jeszcze przebudzi się Zieliński i zagra jakiś dobry mecz w Kadrze , a rysy bardziej bolesne pozostaną na innych Naszych reprezentantach ....

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Krychowiak jest wolny, mało zwrotny, ociężały i słaby technicznie co było przyczyną, że zawodnicy PSG nie chcieli go w swoim składzie, a na te jego prymitywne sztuczki z faulami sędziowie już przestali się nabierać bo się na nim poznali. Brak szybkości idącej w parze ze sporą agresją w grze powodują faule z jego strony. Dzisiaj Krychowiak stanowi największe zagrożenie nie dla przeciwnika ale dla swojej drużyny (straty na swojej połowie albo w okolicy swojego pola karnego). Dlatego dobrze by było gdyby nie grał już w ME. Co do meczu ze Słowacją, to wszystko zostało powiedziane. Wstyd ! Wstyd tym bardziej, że chwilami w czasie meczu, a zwłaszcza w jego końcówce, gdy nasi grali w osłabieniu wyraźnie było widać, że gdy chcą grać, to grają dobrze. W samej końcówce, grając w osłabieniu przycisnęli mocno Słowaków i stworzyli więcej sytuacji bramkowych niż w ciągu całego meczu. Szkoda tylko, że w ostatniej minucie meczu w polu karnym Słowaków zamiast Bednarka nie było jakiegoś naszego choćby przeciętnego piłkarza bo okazja do zdobycia gola była 100 procentowa. Niestety tam był Bednarek i oczywiście gola nie strzelił. Zresztą cała jego gra polegała prawie wyłącznie do zagrywania piłki do Glika. O wprowadzeniu jej do gry poprzez pomocników w wykonaniu Bednarka można jedynie pomarzyć. On zagrywa jedynie do Glika lub ewentualnie do Rybusa i to jest cała gra Bednarka. Gdy pokazujący się do podania pomocnicy nie dostają piłki od stoperów ( jak nie dostają od Bednarka ) to po co będą się pokazywać ? Ile razy można mu wybiegać niepotrzebnie do podania gdy on i tak zagra do Glika ewentualnie do Rybusa, a gdy ci zostaną pokryci to poda do bramkarza. Nie wiem jak ten facet trafił do reprezentacji. Generalnie Słowacy okazali się drużyną dojrzalszą taktycznie i piłkarsko lepszą w każdym elemencie gry. Trzeba im pogratulować zasłużonego zwycięstwa nad naszymi fajtłapami zwanymi piłkarzami.

 • ANDSZA lubi Komentarz

  Piotr Żelazny następny specjalista krytyk. Wszędzie tylko czytam rozprawy naukowe, napierdoli jeden z drugim 1000 słów żeby podnieść ciśnienie i liczy kasę za występ. Zagrali chopaki ze Słowakami jak umieli, przegrali i chuj nic się już nie zmieni. I po kiego drążyć temat. Życzę Kadrze żeby zagrali z Hiszpanami jak z Portugalią swego czasu i będzie GIT !!!!!

 • ANDSZA lubi Komentarz

  do domu frajerzy ,Hiszpania was dobije 10:0.