tomaszins - lubi

 • tomaszins lubi Komentarz

  Ułamek klapnie gazem i nic mu się w turnieju o pietruszkę nie stanie bo swój wiek ma i sami wiemy jak wygląda jego jazda jak odpuści. :)

 • tomaszins lubi Komentarz

  Znając Ułamka to dużo zależy ile tej "pietruszki" dają ;)

 • tomaszins lubi Komentarz

  Przez czterdzieści lat utrzymuje klub kupując bilety.Co za osioł wymyślił żeby renciści po 65 roku wchodzili na bilet ulgowy.Jestem rencistą ale nie mam 65 lat no i niestety kupuję bilet normalny.Może zarząd Startu dla takich jak ja i innych osób spojrzy przychylnym okiem .Zużel w Gnieżnie znam od podszewki zaczynałem od mycia maszyn żużlowców między innymi śp Marcinowi Rożakowi Geniowi Błaszakowi i wielu innym.Nie spodziewałem się po tylu latach kibicowania że obecny zarząd będzie tak traktował prawdziwego kibica.

 • tomaszins lubi Komentarz

  W godzinkę oporządziłeś całą trzodę i jesteś. To dobrze.

 • tomaszins lubi Komentarz

  Kilka krotnie oglądałem,uderzenie w bardzo solidną bandę,spowodowało ten paskudny uraz. Trzeba zmienić zamocowanie band na prostych,jako wiszące elementy na amortyzatorach poziomych,które zamortyzują bezpośrednie uderzenie. Wiadomo wypadki na żużlu będą,ale tam gdzie można ograniczyć ryzyko zawodnika na kontuzje trzeba natychmiast działać.

 • tomaszins lubi Komentarz

  oby jego sytuacja rodzinna nie była tak pokręcona jak piszesz, bo rodzina powinna być dla niego teraz większym wsparciem niż wszyscy kibice razem wzięci; dla mnie niezrozumiałe jest dlaczego ojciec pojawił się z ZG dopiero wczoraj a matka wogóle się w Polsce nie pojawiła...kurcze mam dzieci i gdyby któremuś stało się coś tak strasznego rzuciłabym wszystko i jechała do syna ale cóż może jest na to jakieś wytłumaczenie o którym nie wiem więc staram się nie oceniać

 • tomaszins lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • tomaszins lubi Komentarz

  Oznaczony pas o ktorym mowi Cegla nie zda egzaminu, przeciez co bieg trzeba by go poprawiac bo potencjalnie bylby kreda jak wewnetrzna linia robiony, co do mocowania dmuchawcow na lukach to sugerowalbym ich wkopanie z 20-25cm w tor zeby przy uderzeniu nie podnosili sie ku gorze robiac miejsce na wslizg zawodnika pod nie.

 • tomaszins lubi Komentarz

  jak dla mnie zawodnik nr 1 do wygrania tego turnieju.Tor w Gnieżnie bardzo mu odpowiada.Powodzenia Patryk.

 • tomaszins lubi Komentarz

  Pretekstów Lemona to nawet moje dzieci nie łykneły...
  Niech Darciego ma Bóg w opiece,a doradców jeszcze bardziej.

 • tomaszins lubi Komentarz

  trzymam kciuki za GKM. falubaz sobie poradzi i za rok wroci, GKM niekoniecznie wiec niech sie utrzymaja

 • tomaszins lubi Komentarz

  ty jesteś gościu jakiś nawiedzony. W każdym temacie nie podoba się, że mecz był o 21. Zazdrość że w Łodzi nie ma świateł czy mama kazała iść spać o 20 i nie mogłeś obejrzeć?

 • tomaszins lubi Komentarz

  Po jaką cholerę sa wymogi świateł na stadionach!!! Jak wogole nie sa uzywane!!!!!!!!

 • tomaszins lubi Komentarz

  Ja uważam, że to Laguta jest największym rozczarowaniem. A kolejnym Adrian. Grisza dlatego, że przyszedł do nas jako filar, który miał te 13-12 pkt robic choćby się s*alo, waliło. A z tym jest różnie - plus to, że zdarza mu się głupio gubić punkty. A Adrian dlatego, że nawet u siebie nie jedzie jak powinien. Holderowi wybaczam, bo on po kontuzji ciągle "nie jest sobą" na torze. O Gomólskim z grzeczności nie napiszę.

 • tomaszins lubi Komentarz

  Mecze są o tej samej godzinie, więc o ustawkę ciężko. Poza tym, Zielona nie będzie ryzykowała spadku, bo jednak nie wiadomo jak potoczy się spotkanie w Rzeszowie (obstawiam lanie Gorzowa). Jeśli spotkanie w ZG będzie wyrównane do 12 biegu i później przeciąganie, to wszyscy będą wiedzieć o co chodzi. Jednak uważam, że na W69 będzie lanie 5:1 już od początku spotkania. Grudziądz nie ma pary na wyjazd, która mogłaby wygrać bieg podwójnie, a na kolejny występ Okonia, jak z Toruniem, to nie liczę.

 • tomaszins lubi Komentarz

  Brawo GKM! SF jednak niepocieszone, bo (jak zwykle) typowali wygraną KST a tu kolejna porażka. Ten portal w ogóle ma problem z realnym ocenieniem siły Torunia, bo jeszcze nie dawno wróżyli im wygranie rundy zasadniczej... Szkoda tych kontuzji w Falubazie, bo pod względem czysto sportowym KST do PO nie pasuje, o czym zresztą od początku sezonu pisałem.

 • tomaszins lubi Komentarz

  od jutra wszyscy do kamieniolmow oprocz pawelka

 • tomaszins lubi Komentarz

  Toruń w PO nic nie zdziała, skoro dwóch zawodników I linii robi w sumie 12pkt w meczu z najsłabszą drużyną w lidze.

 • tomaszins lubi Komentarz

  Mówcie sobie co chcecie, ale jeśli Grudziądz spadnie, to będzie to ogromna szkoda dla eligii. Fantastyczne widowiska, niczym zawsze w Częstochowie, świetni kibice, po prostu fajna drużyna. Jak dla mnie to wszystkie drużyny z tego roku spokojnie mogą jechać w przyszłym sezonie. Gratulacje dla Grudziądza za dzisiejszy mecz.

 • tomaszins lubi Komentarz

  Nie ma podstaw by twierdzić że bedzie to ciekawe spotkanie.
  Czy był ktoś dziś na treningu o ktorym informował fan-page Startu Gniezno S.A. w Upadłości Układowej?
  Chcialem zobaczyć jak zawsze trening dwóch trzech naszych zawodników lecz stadion był szczelnie Zamknięty była godzina 17.35?!
  Czy był ktoś, i tez nie mógł dostac sie na stadion?