clubb - lubi

 • clubb lubi Komentarz

  Mnie też ten finansowy aspekt do łba przyszedł. No bo jakieś sensowne wytłumaczenie tego ambarasu być musi.

 • clubb lubi Komentarz

  Jakoś nie dziwi mnie że "za bystry" jesteś aby załapać że dotychczasowa krytyka pod tym artykułem jest wyłącznie zielonogórska...

 • clubb lubi Komentarz

  Trener nie umie wrzucić do kosza?

 • clubb lubi Komentarz

  Fakt... Ostatnie wyczyny zespołu, to nie jest zwykły spadek formy... To coś więcej i może to właśnie efekt suchych portfeli... Ale nie wydaje mi się, że dziś, tu i teraz nagle się posypało z sakiewki... To tak nie działa.
  Moim zdaniem klub i zawodnicy, powinni po męsku podejść do tematu i wyjaśnić publicznie jak jest... Inaczej teoriom spiskowym nie będzie końca.

 • clubb lubi Komentarz

  Oczekiwał bym by wreszcie ktoś z Klubu : (może Pan Prezes, może Dyrektor Pan Szpak) albo jakąkolwiek inna osoba z otwartą przyłbicą powiedziała jak wygląda rzeczywistość w Stelmecie.Mamy takie zadłużenie wobec zawodników w BAT mamy tyle to a tyle postępowań na kwotę tyłu to a tyłu złotych. Takie to roszczenia zgłosili zawodnicy a takie klub zaskarżył do Sądu. Budżet klubu na ten sezon wynosi tyle i tyle i stać nas na nowe kontrakty bądź nie stać bo zawali się płynność finansowa Klubu. Mając taką wiedzę my kibice zweryfikowalibyśmy nasze oczekiwania. Fajnie jest zdobywać medale mistrzostwa ale jeżeli ma to odbyć się kosztem płynności finansowej i ewentualnym upadkiem klubu, to wolę tańszy zespół który będzie walczył w lidze (patrz np Polpharma), Oczyścić finanse i ponownie zawalczyć o medale. Kibice z Zielonej Góry nie posiadają takiej wiedzy. Czegoś się domyślamy coś z plotek traktujemy jako pewnik. To nie buduje wzajemnego zaufania a jestem pewien że fani będą z zespołem pod warunkiem wzajemnego poszanowania. Nie wiedza powoduje frustrację i rozgoryczenie.
  Obawiam się, że jednak takiej informacji nie otrzymamy, a jedyną będzie ta że mamy się cieszyć tym co jest bo nie tak dawno graliśmy w drugiej lidze i nie było kasy na nic.

 • clubb lubi Komentarz

  Dokładnie tak, w zeszłym sezonie moje serce jeszcze krwawiło, teraz już nie!
  Do tego ciągle te wszystkie info o zaległościach....i tak naprawdę nie wiadomo, czy wierzyć w ciągły pech JJ, czy odchodzącym zawodnikom?

 • clubb lubi Komentarz

  na papierze niby potencjał jest ale od dwóch sezonów coś u was nie bangla, gracie jakbyście jaj nie mieli

 • clubb lubi Komentarz

  Kolejny "artykuł" o tym samym w ciągu 2 dni... Ile można bić pianę dla kliknięć??

 • clubb lubi Komentarz

  Jeśli trener nic nie zrobi (jestem też tego zdania) to po licho był ten cały cyrk z wymianą wielokrotną trenerów? Gronek ze swoim zespołem zbiera pochlebne opinie, nawet po porażkach. Trzeba było, jak pisałem, albo zatrudnić psychologa albo wymienić cały zespół.

 • clubb lubi Komentarz

  Nie lubisz jak gra swój w swoim klubie?o jednego nie chodzi, nawet jak teraz mu nie idzie to nie należy go kopać a raczej pomagać- my dopingiem a takie komentarze na pewno go nie zmobilizują do lepszej gry.Chłopak udowodnił że grać potrafi ale żeby wszyscy byli zadowoleni z jego gry,nie zależy to tylko od niego.

 • clubb lubi Komentarz

  Chyba lekko przesadzasz. W Polsce grają jedynie ci, którzy nie znaleźli miejsca w Europie (bo takie jest u nas zainteresowanie). Chyba, że są Polakami i tak wybrali dla wygody. Matczak nie dość, że Polak, to z Zielonej. Dlaczego ma się nie rozwijać w dobrym klubie? Stelmet nie ma budżetu 40-80 milionowego, żeby zawojować Europę, więc powinniśmy swoim pomagać jak tylko można. Trzeba cisnąć fajną grę i atmosferę, a nie czekać na medale.

 • clubb lubi Komentarz

  GRATKI STELMET tak trzymac MOKROS brrrrawo DEVOE kiedys byl krytykowany nieslusznie gracz na medal brrrawo tanszy zespol bez Sawowicza a graja sup;er .

 • clubb lubi Komentarz

  Byłby głupi gdyby chciał wrócić do Anwilu. Albo inaczej - do Milicica. Można nie widzieć gracza w swojej koncepcji gry ale wpuszczanie kogoś na 2 sekundy to upokorzenie. Zrozumiałbym gdyby nie wpuścił Go na parkiet wcale ale nie taki numer. To poniżej wszelkiego poziomu. Brak klasy p. trenera. Dno.

 • clubb lubi Komentarz

  Witaj Kolego...odniosłem wrazenie, że z rzadka używasz napojów wyskokowych ale ty wyraźnie na fazzzi jestes:)

 • clubb lubi Komentarz

  Zastal przegrywa mecz z mocno osłabionym Toruniem czyt.(rydzykowem)- kolejna siara ale jak znam życie trener JAVOVIĆ będzie chwalił swoich zawodników za dobrą grę , więc należy zadac sobie pytanie czy to zawodnicy są słabi czy trener.

 • clubb lubi Komentarz

  Przykro patrzeć jak traktowany jest Mokros. Swoja walecznością na pewno w wielu fragmentach meczu pomógł by zespołowi.
  Nadal będę się upierał że Gabe DeVoe to nie jest zawodnik dla Stemetu.
  Gratulację dla Torunia, a przed Zieloną Góra mnóstwo pracy

 • clubb lubi Komentarz

  Taka ciekawostka: Toruń zebrał pod naszą deską 14 piłek!!!. Co to do ...nędzy ma być? Wracamy do zeszłego sezonu??? Kapitanie z takim doświadczeniem no nie wypada po prostu robić takich strat!!!. Torun osłabiony a my w lesie. Mam pytanie do Zarządu. O co chodzi z Mokrosem i Matczakiem?. Chciałbym żebyście jasno to określili. Z Moskwą będzie takie lanie jakiego Zielona dawno nie widziała. Żenada i tyle.

 • clubb lubi Komentarz

  … dyspozycja dnia? Dla Stelmetu tej "dyspozycji dnia" brakuje już prawie od 2 lat.
  Już czytam że trener winny. Bawi mnie to niezmiernie. Po ilu wymianach trenera, zawodników, nastąpi opamiętanie? A na stres są sprawdzone metody. Wystarczy po nie sięgnąć.

 • clubb lubi Komentarz

  Zenit pokazał jak się gra w kosza cały mecz pod kontrolą wystarczyło że uszczelnili obronę i stelmet zero pomysłu na grę do tego dochodzą osobiste tragedia straty ta liga nie jest dla nich zbyt wysoka półka. Brutalne ale prawdziwe nie dla psa kiełbasa

 • clubb lubi Komentarz

  Po tym co dziś zobaczyłem muszę odszczekać swoją wypowiedź po meczu w Krasnojarsku. Okazuje się że tam Stelmet zagrał wspaniały mecz. Bo dziś trudno cokolwiek i kimkolwiek z naszych dobrego napisać. Strata za stratą, seryjne rzuty - kiksy, tak na oko z 20 metrów od tablicy. Stelmet się obsuwa w otchłań. Co oni trenują to dla mnie zagadka. Skuteczność koszmarna. Koszarek potyka się o własne nogi. Na to się patrzeć nie da.