użytkownik usunął konto - komentarze - strona 2

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Lotto czeka na wyjaśnienia organizatorów GP

  Taaaak? A dlaczego w takim razie PZM rozważa podjęcie odszkodowania na drodze sądowej? A tak w ogóle to wali mnie to. Za źle wykonaną usługę należy się zwrot pieniędzy. Nic innego nie wchodzi w grę. Wyście sprzedali mi bilet. To wyście reklamowali ten turniej, że będzie super, hiper, total extra. A było jak? Chcę zwrotu pieniędzy za bilet. Przyjechałem na te "zawody" z zagranicy. Wydałem pieniądze na transport i hotel. Wszystko to na marne. Odchrzaniliście po wielkich trudach 12 biegów i teraz co? Zawody zaliczone. Zwracać mi kasę!

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PZM wyjaśnia i przeprasza

  Czy wśród tych 53000 kibiców, wydymanych kibiców, którzy kupili bilety nie znalazłby się jakiś adwokat, który pomógłby nam w odzyskaniu pieniędzy i na którego honorarium złożyliby się wszyscy ci, którzy chcieliby odzyskać pieniądze? I tak na prawdę nie chodzi tu o pieniądze bo bilety nie były jakoś koszmarnie drogie, chodzi o zasadę. Ktoś wziął kasę a my obejrzeliśmy przeprowadzone na siłę 12 biegów, które kwalifikowały zawody do zaliczenia jako odbyte... Za każdy wadliwy produkt czy źle wykonaną usługę należy się zwrot pieniędzy a taką źle wykonaną usługą była organizacja tego "turnieju". Co, nie ma winnych? Ktoś reklamował imprezę, zapewniał że będzie niepowtarzalne "szoł", komuś zapłaciłem za bilet do k... nędzy! Bronek też był na trybunie vipów, w swej kampanii mógłby pomóc ewentualnemu 53000 elektoratowi :-)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Narodowa kompromitacja

  A tak w ogóle to kto w Polsce organizował ten turniej? Kto go reklamował i namawiał do przybycia? Co? I teraz kuźwa nie ma winnych, tzn. nie będzie się do kogo zwrócić o zwrot kasy za wciśnięty bubel!!! Porąbany ten kraj z jego najlepszą na świecie ligą żużlową...

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PZM wyjaśnia i przeprasza

  Trzeba się jakoś skrzyknąć, zrobić coś by oddali nam pieniądze za źle wykonaną usługę. Odpieprzyli ileś tam biegów tylko po to by nadawały się do zaliczenia (i by w razie czego nie ponieść kosztów zwrotu biletów). Kuźwa! 4 biegi rozgrywano chyba z 1.5h! Przecież to jedna wielka porażka była.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PZM wyjaśnia i przeprasza

  Jeśli za wadliwy produkt czy też złą usługę mam prawo otrzymać zwrot pieniędzy - tak samo powinni nam oddać pieniążki za źle zorganizowane zawody, które z powodu złego stanu toru zostały przerwane!

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Narodowa kompromitacja

  Byłem jednym z tych 50000 naiwnych miłośników żużla, którzy kupili bilet i czekali na dzień 18 kwietnia. Żal, że nie wyszło ale i nauczka, że żużel na narodowym i jakimkolwiek innym torze niż naturalny to pomyłka. Nie ten klimat, nie ten klang motorów, nie ten zapach... I ten pie....ny wodzirej! Momentami czułem się jak na jakimś weselu albo na (nie obrażając sportowców czy też kibiców) meczu siatkówki. Dalej! Dajcie głos! Wszyscy klaszczą! Śpiewamy! Wal się gościu na ten nędzny tor i zjeżdżaj do remizy na wesele! Pisał ktoś, że lemingi kupiły bipety na z góry skazany na niepowodzenie turniej... Kupiłem bilet bo kocham żużel. Od dziecka zabierał mnie na mecze dziadek i on chyba wychował mnie na starej daty kibica bo ten wodzirej to wyłamał mi nadgarstki na maxa normalnie. Ogólnie czułem się na narodowym jak w multikinie - popcorn, cola... To nie to co żużlowy stadion. Ale nie jestem lemingiem, po prostu kupiłem bilet bo jestem fanem żużla. Zrobionym w konia. Wysyłam prośbę o zwrot pieniędzy za nieukończone zawody.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Temat bezpieczeństwa zawodników: Ramy (i nie tylko) do homologacji?

  To nie są? Każdy może jechać na czym chce? No nie... W najnajnajlepszej lidze żużlowej na świecie panuje taka anarchia? Tłumikami się zajmują a bezpieczeństwem nie. No nie...

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Ole Olsen o GP na Narodowym: Nie mogę zagwarantować, że w trakcie zawodów nie pojawią się dziury

  Oby nie było "dziurek", które powodują upadki w następstwie których pękają ramy (Baron)... :-)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Makabryczny upadek Taia Woffindena. Co stało się z motocyklem zawodnika?

  "Myślę, że to kwestia dziurek. Podbiło go i się przewrócił" :-)))))) Ładne mi dziurki :-))))) Panie! Coś pan?!!! Pierdzielisz pan totalne bzdury!!!! Dziurki
  :-)) No nie, wyłamałeś mi pan nadgarstki na maxa! :-)))

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Jeśli majstrowali coś na własną rękę przy ramie to jak to jest - nikt nie sprawdza motocykli przed startem...? Zajmują się kurna tłumikami, że za głośne a koleś robi sobie ramę, która pęka i połowa motocykla leci w trybuny... Ktoś dopuszcza sprzęt do startu, jest chyba jakaś kontrola w tej najlepszej lidze żużlowej na świecie, co?