Takim trafieniem pogrążył mistrzów Polski! Mogli tylko rozłożyć ręce [WIDEO]

Śląsk Wrocław miał pierwszą wygraną w sezonie w EuroCupie na wyciągnięcie ręki, ale... 0,9 sekundy przed końcem mistrzowie Polskie otrzymali cios, na który nie byli już w stanie zareagować.

Krzysztof Kaczmarczyk
Jakub Nizioł WP SportoweFakty / Rafał Sobierański / Jakub Nizioł
Gdy wydawało się, że WKS Śląsk Wrocław w końcu poczuje smak zwycięstwa na europejskich parkietach, tuż przed końcową syreną meczu z ASP Promitheas Patras został oblany lodowatym prysznicem.

Więcej o meczu przeczytasz tutaj -->> Koszmar Śląska! Dramatyczny koniec kapitalnego meczu

Śląsk przystępował do czwartej kwarty prowadząc 62:50. Jeszcze w ostatniej minucie miał cztery "oczka" przewagi, ale...

Rywale z Grecji w końcówce zadali dwa wielkie ciosy. Najpierw zza łuku trafił Joe Young, ale ta próba jeszcze krzywdy nie zrobiła. Śląsk, a konkretnie Jeremiah Martin miał dwie próby - żadnej nie wykorzystał.

To się zemściło. Gracze Promitheas zagrali długą akcję, aż piłka w końcu trafiła w ręce Anthony'ego Cowana. Ten zrobił kozioł, zgubił balansem Martina i trafił na zwycięstwo!

Wrocławianie nie mogli wprost uwierzyć, że piłka wpadła do kosza i ten trudny rzut zabrał im pierwszą wygraną w sezonie w rozgrywkach EuroCupu.

Teraz to ruszy? Dali sobie nadzieję. "Wszystko w naszych rękach"

Czy Śląsk Wrocław zdoła wygrać minimum pięć meczów w EuroCupie?