• 21 : 20
  • 9 : 15
  • 20 : 8
  • 21 : 22

Koniec! 71:65 dla Ślęzy Wrocław, która tym samym zrobiła pierwszy kroczek do mistrzostwa Polski

Przerwa dla Arkadiusza Rusina (Ślęza Wrocław)

Szalona trójka Ben Abdelkader i -4 na 5 sekund przed końcem

Wisła wybroniła kolejną akcję, ale 8 punktów w 18 sekund nie odrobi

Błąd kroków Ben Abdelkader i jest po meczu

Wisła walczy do końca, ale szanse marne - w końcu skutecznośc odzyskała Ygueravide

Kolejne punkty Kastanek, Ślęzie tutaj nic złego nie może się już stać

Kolejna trójka dla Ślęzy - tym razem Kastanek!

Rymarenko za trzy! AWF odleciał, Ślęza ma +11!

Majewska skutecznie z linii rzutów wolnych i wrocławianki mają 10 punktów przewagi na 3 minuty przed końcem meczu

Wisła dobrze broni, ale popełnia proste straty w ataku. Ślęza ma mecz na wyciągnięcie ręki

Na trójkę Morrison odpowiada półdystansem Majewska

Przerwa dla Jose Ignacio Hernandeza (Wisła Can-Pack Kraków)

Zoll robi różnicę i to dużą - najpierw skutecznie spenetrowała pod kosz, a za chwilę stanie na linii rzutów wolnych

Rymarenko od kosza do kosza Ślęza ma ponownie sześć punktów więcej od Wisły

Czwarte przewinienie popełniła Kobryn, ale Wisła ponownie wybroniła akcję

Tym razem krakowiankom się już udało - dobrą akcję w obronie podparły trzypunktowym zagraniem Kobryn

Wisła zaczęła dobrze - wybroniła akcję rywalek, ale sama też nie zodbyla punktów w ataku

Równo z syreną trafia Treffers i na decydującą ćwiartkę Ślęza wyjdzie przy prowadzeniu 50:43!

Trafia Gidden, Wisła w końcu przełamuje niemoc w ataku

Jest wojna, a w niej lepiej czuje się Ślęza, która niesamowicie się nakręciła

Rymarenko zza łuku, Ślęza ucieka!

Skobel za trzy i Ślęza ma 6 punktów przewagi

Przewinienie techniczne dla Hernandeza... za protesty po faulu w ataku Kobryn - robi się coraz bardziej gorąco

Zoll zatańczyła z obroną Wisły i Ślęza prowadzi

Z półdystansu Skobel i jest remis!

Dwie straty Wisły i Kastanek mogła dać Ślęzie prowadzenie, ale nie trafiła za trzy punkty

Tym razem Kastanek skuteczna na linii

Kastanek za zza łuku! Jej punktów na pewno brakuje Ślęzie

Trafia Kobryn, a kolejną asystę notuje Ygueravide

Koszykarki już przy ławkach rezerwowych i zaraz startujemy z drugą połową pierwszego finałowego meczu BLK

Zoll wkręciła się pod sam kosz i zmniejszyła straty Ślęzy do 5 punktów. Po pierwszej połowie Wisła Can-Pack prowadzi 35:30

Kolejne punkty Zoll - tym razem z linii rzutów wolnych

Kolejne punkty z linii dokłada Zoll

W końcu - Ślęza ma pierwsze punkty w drugiej kwarcie dzięki celnemu rzutowi wolnemu Kaczmarczyk

Po raz kolejny Morrison! To jest kwarta środkowej Wisły

Kolejna nieskuteczna akcja Ślęzy, a po drugiej stronie z linii rzutów wolnych trafia Ygueravide

Morrison do Kobryn i ta zdobywa pierwsze punkty w kwarcie

Dużo nieskutecznych akcji na początku drugiej kwarty i półtora minuty bez punktów

Po pierwszej kwarcie Ślęza prowadzi z Wisłą Can-Pack 21:20

Duża do dużej, czyli Kobryn do Mirrosin i Wisła przez chwilę prowadziła, ale po drugiej stronie zza łuku trafiła Rymarenko

Pojedynek rozgrywających na remis, skutecznie pod kosz spenetrowała najpierw Ygueravide, potem Zoll

Ślęza szybko odrobiłą straty i doprowadziła do remisu

Niewiarygodny rzut Sklepowicz zza łuku - dodatkowo jest faulowana i notuje cztery punkty

Treffers wykorzystała przewagę pod koszem nad Ziętarą, ale szybka odpowiedź Kobryn

Po przerwie straty zmniejszają Treffers i Zoll

Z półdystansu trafia też Ygueravide

Ziętara zza łuku i Wisła ma 7 punktów przewagi

Greene opuściła parkiet

Nikki Greene ofiarnie przerwała szybki atak krakowianek, ale nabawiła się kontuzji kolana

Obie drużyny nieco nerwowo przez co brakuje skuteczności. Nie ma również mowy o odpuszczaniu w defensywie

Ygueravide do Gidden, a to kończy akcję i jest faulowana - trzy punkty Amerykanki

Ależ blok Meighan Simmons na Kastanek

Szybka odpowiedź 2+ w wykonaniu Marissya Kastanek

Sandra Ygueravide otwiera wynik meczu rzutem z półdystansu

Pierwsze piątku już na parkiecie - ostatnie sekundy i zaczynamy finały BLK

W hali AWF we Wrocławiu już po prezentacji drużyn, zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego, a teraz serię finałową otwiera prezes PZKOsz Grzegorz Bachański

Wisła Can-Pack Kraków rozpoczyna walkę o czwarte kolejne mistrzostwo Polski, Ślęza Wrocław o pierwsz od... 30 lat

Za 10 minut rozpocznie się pierwszy finałowy mecz Basket Ligi Kobiet pomiędzy Ślęzą Wrocław i Wisłą Can-Pack Kraków