Marta Waliczek potężnie nokautuje w Rosji! Polka zdobywa pas

Imponujący występ na gali "Bitwa o Wołgę" w Samarze zanotowała Marta Waliczek (MMA 3-1). Polka znokautowała w 3. rundzie Karinę Vasilenko i wygrała turniej kobiet zorganizowany przez rosyjską federację. Jej rywalka padła nieprzytomna na matę.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
klatka MMA Getty Images / Daniel Berehulak / Na zdjęciu: klatka MMA
Waliczek w drodze do finału pokonała w marcu Julie Kutsenko po jednogłośnej decyzji. W finale Polka od początku prezentowała się korzystniej od faworytki gospodarzy. Zawodniczka klubu DAAS Berserker's Team Bielsko-Biała lepiej prezentowała się w stójce od Vasilenko, często wyprowadzała ciosy kolanami i łokciami, co wyraźnie odbiło się na twarzy przeciwniczki.

W 3. rundzie Rosjanka wyraźnie osłabła, opuściła ręce, a idąca po wygraną Polka wypuściła piekielnie mocne wysokie kopnięcie, które powaliło na matę przeciwniczkę. Ciężki nokaut dał Marcie Waliczek triumf w turnieju i na biodrach podopiecznej trenera Damiana Herczyka zawisł pas mistrzowski federacji Samara MMA w wadze do 61 kg.

Zobacz nokaut:Waliczek z pewnością jest odkryciem na polskim rynku MMA. Walcząc jeszcze w formule K-1 sensacyjnie zastopowała ona w 2017 roku Róże Gumienną i odebrała jej pas mistrzowski federacji FEN.

ZOBACZ WIDEO Wiadomo, dlaczego Najman nie będzie walczył z Binkowskim. "Zabrakło jednego elementu u Artura"
Czy Marta Waliczek w przyszłości trafi do UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×