Babilon MMA 13. Wyniki. Brzeski, Miller i Rajewski z ważnymi zwycięstwami

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Gala Babilon MMA
Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Gala Babilon MMA
zdjęcie autora artykułu

Gala Babilon MMA 13 przeszła do historii. Było to pierwsze wydarzenie mieszanych sztuk walki w Polsce po przerwie związanej z obostrzeniami w kraju. Ważne zwycięstwa odnieśli tacy zawodnicy, jak Łukasz Brzeski, Sylwester Miller i Sebastian Rajewski.

W głównym pojedynku piątkowej gali Babilon MMA 13, Łukasz Brzeski pokonał przez techniczny nokaut Michała Piwowarskiego. W pierwszej rundzie podopieczny Sebastiana Kotwicy miał problemy i był na skraju nokdaunu, jednak w drugiej odsłonie udanie powrócił, zwyciężając przez uderzenia w parterze.

Całkowitą dominację nad rywalem zaprezentował Sylwester Miller, który przez trzy rundy sprowadzał do parteru Piotra Kamińskiego, nie dając mu żadnych szans. Zawodnik Legia Fight Club konsekwentnie obijał przeciwnika, wygrywając ostatecznie na kartach punktowych.

Kandydatem do nokautu 2020 roku bez wątpienia będzie wysokie kopnięcie w wykonaniu Sebastiana Rajewskiego. Zawodnik z Poznania w drugiej rundzie brutalnie odprawił zmęczonego Mariusza Mazura, który po starciu został wyniesiony na noszach.

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak trafi do FAME MMA? "To bardzo sympatyczni goście"

Wyniki gali Babilon MMA 13:

Walka wieczoru

Łukasz Brzeski (8-1-1) pokonał Michała Piwowarskiego (3-2) przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej (4:07)

Karta główna

Sylwester Miller (9-3) pokonał Piotra Kamińskiego (5-4) jednogłośną decyzją sędziów (30-26, 30-26, 30-26) Sebastian Rajewski (8-5) pokonał Mariusza Mazura (5-2) przez nokaut (wysokie kopnięcie) w rundzie drugiej (3:20) Piotr Kalenik (8-4) pokonał Patryka Rogóża (10-5) przez techniczny nokaut (uderzenia w stójce) w rundzie pierwszej (4:36) Patryk Kaczmarczyk (3-0) pokonał Krystiana Krawczyka (4-3) jednogłośną decyzją sędziów (30-26, 30-27, 30-27) Piotr Kacprzak (3-2) pokonał Michała Folca (4-3) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-27)

Karta wstępna (walka półzawodowa)

Grzegorz Rutkowski pokonał Krystiana Kasperka przez techniczny nokaut (poddanie narożnika) po rundzie drugiej

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 13. Sebastian Rajewski - Mariusz Mazur. Nokaut wysokim kopnięciem! Nieprzytomny rywal wywieziony na noszach Babilon MMA 13. Piotr Kamiński - Sylwester Miller. Totalna dominacja w jednej z głównych walk gali

Źródło artykułu: