Nie zatrzymuje się. Zobacz drugiego gola "Lewego"

To już ósmy gol Roberta Lewandowskiego w tym sezonie Primera Division. Polski napastnik popisał się kolejnym trafieniem w meczu z Elche. Tego gola trzeba zobaczyć, a możecie to zrobić poniżej.

Arkadiusz Dudziak
Druga bramka Lewandowskiego w meczu z Elche CF Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Druga bramka Lewandowskiego w meczu z Elche CF
Robert Lewandowski jest jak maszyna. Polski napastnik nie przestaje zachwycać w Primera Division. Kolejne bramki do swojego dorobku dołożył w meczu z Elche CF.

Zawodnik Blaugrany trafił najpierw do siatki w 34. minucie, a później na samym początku drugiej połowy, podwyższając prowadzenie swojej drużyny na 3:0.

Lewandowski pokazał, że nie marnuje okazji. Po zagraniu Memphisa Depay'a miał niemal otwartą drogę do siatki rywali. Nie zmarnował tego i po raz ósmy wpisał się na listę strzelców Primera Division.

- Jest szalenie pazerny na bramki Robert Lewandowski. Ma już dublet, a może będzie mógł pokazać "Uno, dos, tres" i ustrzeli hat tricka. Jest tam, gdzie być powinien. Z jaką lekkością strzela w sobotę na Camp Nou - mówili zachwyceni komentatorzy Eleven Sports.

"Nie wydawało mi się, że będzie tak dobrze". Były reprezentant ocenia "Lewego"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Polak zostanie królem strzelców ligi hiszpańskiej?