Piłkarz wpadł w szał po zejściu z boiska. Wszystko zarejestrowała kamera

W meczu francuskiej Ligue 1 w Lyonie doszło do niecodziennej sytuacji. Kameruńczyk Karl Toko Ekambi wyładował złość na... koszu na śmieci.

Piotr Bobakowski
Karl Toko Ekambi Twitter / ELEVENSPORTSPL / Karl Toko Ekambi
To nie była udana sobota (14 stycznia) dla drużyny piłkarskiej Olympique Lyon, która przegrała na własnym boisku z RC Strasbourg Alsace (1:2) w spotkaniu 19. kolejki francuskiej ekstraklasy.

Reprezentant Kamerunu Karl Toko Ekambi spędził na Groupama Stadium (Decines-Charpieu) 58 minut. 30-letni napastnik niczym szczególnym się nie wyróżnił i trener Laurent Blanc na początku drugiej połowy ściągnął go z boiska (wszedł za niego Bradley Barcola).

Ekambi, podstawowy gracz Lyonu, długo nie mógł się pogodzić z decyzją szkoleniowca. Kamery nagrały moment (patrz poniżej), kiedy afrykański zawodnik szedł - już w budynku klubowym OL - do szatni. Piłkarz wpadł tam w szał!

Swoją złość wyładował na pojemniku na śmieci. Na dodatek, cudem uniknął poważnej kontuzji, kopiąc z całej siły kosz. Ekambi stracił przy tym równowagę i upadł na ziemię. Miał sporo szczęścia.