Wściekli kibole wtargnęli do szatni

Spotkanie Fortuna I Ligi Polonia Warszawa - GKS Katowice (1:2) miało swoją "dogrywkę" w szatni gospodarzy. Meczyki poinformowały, że pojawili się w niej wściekli fani Czarnych Koszul.

Krzysztof Kaczmarczyk
Ochrona musiała wkroczyć do szatni Polonii Warszawa Twitter / Ochrona musiała wkroczyć do szatni Polonii Warszawa
Piłkarze Polonii Warszawa walczą o utrzymanie w Fortuna I lidze. I w niedzielę byli blisko, żeby wykonać ważny krok w tym kierunku. Do 90. minuty spotkania prowadzili przy Konwiktorskiej z GKS-em Katowice 1:0.

W doliczonym czasie gry wszystko się jednak posypało. Rzut karny - podyktowany za zagranie piłki ręką - na gola zamienił kapitan GieKSy, Arkadiusz Jędrych.

Goście poszli za ciosem, a w 94. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Arak i to katowiczanie sięgnęli w stolicy po pełną pulę.

Patrząc na okoliczności trudno się dziwić, że wśród piłkarzy i kibiców Polonii panowała wściekłość. Z relacji Meczyków wynika, że pomiędzy jednym z zawodników a grupą fanów doszło do spięcia.

"Po końcowym gwizdku arbitra jeden z zawodników gospodarzy odkrzyknął coś w kierunku wściekłych kibiców. Ci nie pozostali dłużni piłkarzom" - można przeczytać w serwisie. "Jak udało nam się ustalić, kilka osób z trybun wbiegło do szatni pierwszej drużyny. Do akcji wkroczyła ochrona. W szatni Polonii zjawiły się służby porządkowe z tarczami, uspokajając całą sytuację" - dodano.

Po 30. kolejkach Polonia ma punkt przewagi nad strefą spadkową. Do zakończenia sezonu pozostały cztery serie spotkań.

W sieci pojawiło się nagranie Kuby Grabowskiego z kanału YT "Sekcja". Zobaczysz je poniżej.