Na trybunach niosło się "Polska". I to nie na meczu naszej kadry

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Photo by Image Photo Agency/Getty Images / Na zdjęciu: fani reprezentacji Węgier
Getty Images / Photo by Image Photo Agency/Getty Images / Na zdjęciu: fani reprezentacji Węgier
zdjęcie autora artykułu

Węgierscy kibice na meczu Euro 2024 ze Szkocją skandowali "Polska! Polska!". O niecodziennej sytuacji na trybunach napisał na X "BuckarooBanzai".

Dziennikarz Piotr Słonka (znany w mediach społecznościowych jako "BuckarooBanzai") oglądał na żywo niedzielny (23.06) mecz Szkocja - Węgry (0:1 - relacja TUTAJ) w grupie A na Euro 2024.

Ekspert zdradził na portalu X, że z sektora węgierskich kibiców na trybunach Stuttgart Areny słychać było okrzyki... "Polska! Polska".

"Węgierscy kibice kilka razy śpiewali "Polska! Polska!". Śpiewali również to samo, gdy byłem na Węgry- Szwajcaria (1:3 w Kolonii - przyp. red.)" - napisał na X Słonka.

"Wsparcie" sympatyków futbolu z Węgier dla reprezentacji Polski niestety na nic się zdało. Biało-Czerwoni już wcześniej - po porażkach z Holandią (1:2) i Austrią (1:3), a także innym wynikom w grupie - odpadli z mistrzostw. Polacy zostali pierwszą drużyną na Euro 2024, która straciła szanse na awans do 1/8 finału.

Wtorkowy (25.06., o godz. 18:00) mecz z Francją będzie już tylko z gatunku "o honor" dla podopiecznych Michała Probierza.

Zobacz: Szok we Frankfurcie! Niemcy dali się zaskoczyć Szwajcarom

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Nie podoba mu się wizja Szczęsnego. "Mam mieszane uczucia"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty