KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Nowi-starzy piłkarze na pierwszym treningu Widzewa

W poniedziałek odbył się pierwszy trening Widzewa w ramach przygotowań do nowego sezonu I ligi. Pojawiło się na nim kilku zawodników, którzy w Łodzi są już dobrze znani.

Bartosz Koczorowicz
Bartosz Koczorowicz
Wśród nowych-starych twarzy, które znalazły się na stadionie przy al. Piłsudskiego znaleźli się powracający z wypożyczeń: Tomasz Kowalski (poprzednio Arka Gdynia), Łukasz Staroń (poprzednio Puszcza Niepołomice), David Kwiek (wcześniej Okocimski Brzesko), Maciej Krakowiak (ostatnio Odra Opole). Na treningu stawili się także znani z poprzednich sezonów Michał Płotka (rozwiązał kontrakt z Widzewem w zeszłym sezonie), Damian Ceglarz (poprzednio Pelikan Łowicz) oraz występujący dotychczas w trzecioligowym Mechaniku Radomsko Damian Radowicz, który kilka miesięcy temu zasłynął z filmu w internecie dokumentującego jego długi powrót do zdrowia po przewlekłej kontuzji.
To jednak nie koniec listy nazwisk piłkarzy, którzy powracają do Widzewa na treningi. Pod okiem trenera Włodzimierza Tylaka ćwiczyć będą także byli juniorzy łódzkiego klubu: Jakub Kozołup, Kamil Stencel oraz Konrad Kowalski. Szansę pokazania swoich umiejętności dostaną także aktualni młodzi piłkarze Widzewa, którzy nie dostali w poprzednim sezonie szansy zaprezentowania swojej gry na ekstraklasowych boiskach: Marcin Kozłowski, Maksymilian Rozwandowicz, Cezary Pankowski, Damian Warchoł oraz Bartosz Narożnik. Wprawdzie ten ostatni zadebiutował w barwach czerwono-biało-czerwonych w meczu przeciwko Piastowi Gliwice, ale był to jedynie występ w doliczonym czasie gry.

Niebawem na następnych treningach pojawią się kolejni piłkarze, których w swoim składzie ewentualnie widziałby trener Włodzimierz Tylak. W drodze powrotnej do Łodzi są także obcokrajowcy Veljko Batrović, Princewill Okachi oraz Alex Bruno.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×