Liga Europy 2019. Chelsea - Eintracht. Niezwykłe zachowanie Ante Rebicia

Co za scena! Ante Rebić był na tyle pewny, że Luka Jović strzeli gola w rewanżowym meczu z Chelsea w półfinale Ligi Europy, że podniósł ręce do góry już kilka sekund wcześniej. Co najciekawsze, nie była to pierwsza taka sytuacja w tym sezonie.

Tomasz Skrzypczyński
Luka Jović (L) i Ante Rebic (P) Getty Images / Na zdjęciu: Luka Jović (L) i Ante Rebic (P)
Luka Jović po raz kolejny udowodnił, że w obecnym sezonie Eintracht Frankfurt może na niego liczyć. Reprezentant Serbii przedłużył nadzieje na awans niemieckiego zespołu do finału Ligi Europy.

W 49. minucie rewanżowego spotkania z Chelsea napastnik pokonał bramkarza gospodarzy i doprowadził do wyniku 1:1, co samo w sobie nie było niczym nadzwyczajnym - był to jego 10. gol w tej edycji Ligi Europy!

Najciekawsze było jednak zachowanie Ante Rebicia. Otóż Chorwat już na kilka sekund przed tym jak piłka trafiła do siatki podniósł ręce w geście triumfu. Co się wkrótce okazało? Nie była to pierwsza taka sytuacja!

Szykuje się rewolucja w europejskich pucharach. Czytaj więcej--->>>

Dziennikarz Dino Grgić przypomniał, że podobna sytuacja już miała miejsce w tym sezonie.

Dzięki znakomitej współpracy obu piłkarzy Eintracht jest bliski awansu do kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Z kolei po 90 minutach rewanżu z Chelsea sędzia zarządził dogrywkę. W pierwszym meczu również było 1:1. Ostatecznie w rzutach karnych lepsi okazali się The Blues i awansowali do finału Ligi Europy.