Primera Division. Athletic Bilbao - FC Barcelona. Luis Suarez kontuzjowany

Barcelona oficjalnie potwierdziła, że Luisa Suareza czeka przerwa od gry. Urugwajski napastnik w pierwszym meczu ligowym nabawił się kontuzji łydki.
Robert Czykiel
Getty Images / Simon Stacpoole/Offside / Na zdjęciu: Luis Suarez

Kibice Barcelony oczekiwali zupełnie innego rozpoczęcia sezonu. Mistrz Hiszpanii w pierwszej kolejce przegrał na wyjeździe z Athletikiem Bilbao (0:1). Porażka nie jest jedynym zmartwieniem trenera Ernesto Valverde. Przez jakiś czas będzie musiał sobie radzić bez jednej z gwiazd.

Ernesto Valverde tłumaczy porażkę Barcelony. "Brakowało nam błysku z przodu" >>

Jeszcze w pierwszej połowie kontuzji nabawił się Luis Suarez. Urugwajczyk opuścił boisko już w 37. minucie. Fani z niepokojem oczekiwali na oficjalny komunikat klubu.

Barca poinformowała, że Suarez doznał urazu prawej łydki. Na razie nie ujawniono szczegółów i dlatego też nie wiadomo, jak długa będzie przerwa.

Primera Division. FC Barcelona skazana na sukces. Teraz albo nigdy >>

W pierwszym meczu z powodu problemów zdrowotnych nie mógł zagrać Lionel Messi. Prawdopodobnie wróci do gry w drugiej kolejce. Na grę urugwajskiego napastnika jednak nie ma co liczyć.

Czy Barcelona obroni mistrzostwo Hiszpanii?