Zobacz pierwszego gola Coutinho dla Bayernu Monachium

Precyzyjny strzał tuż przy słupku - tak wyglądał pierwszy gol Philippe Coutinho w barwach Bayernu Monachium. Na razie w meczu towarzyskim, ale i tak Brazylijczyk może być zadowolony.

Bartosz Zimkowski
Philippe Coutinho Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: Philippe Coutinho

Bayern Monachium rozegrał towarzyskie spotkanie z Vilshofen Rot Weiss. To drużyna złożona z członków fanklubu. Mistrzowie Niemiec nie mieli litości dla swoich rywali i wygrali aż 13:1. Jedną z bramek strzelił właśnie Coutinho. Oto ona:

W pierwszej połowie na boisku zaprezentował się Robert Lewandowski (w 21. minucie zmienił go Karatas), ale tym razem polski napastnik nie zdobył gola. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Perisić (9.), Karatas (22., 50., 89.), Mueller (32.), Coutinho (35.), Zirkzee (47.), Cuisance (48.), Singh (62.), Nollenberger (68.) i Wriedt (72., 81., 86.).

Skład wyjściowy Bayernu: Neuer - Alaba, Hernandez, Suele, Pavard - Kimmich, Cuisance, Coutinho - Davies, Lewandowski, Perisić.

Coutinho do Bayernu został wypożyczony z Barcelony. Sam zapowiada, że zamierza zostać dłużej na Allianz Arena, aby zdobywać trofea.

Czy Coutinho strzeli więcej niż 10 goli w Bundeslidze?