Nowe informacje ws. śmierci Łukasza Jelenia. "Jesteśmy wstrząśnięci"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Irek Dorozanski / EDYTOR.net / Na zdjęciu Łukasz Jeleń
Newspix / Irek Dorozanski / EDYTOR.net / Na zdjęciu Łukasz Jeleń
zdjęcie autora artykułu

Łukasz Jeleń zmarł w niedzielę nad ranem. Brat byłego piłkarza kadry Ireneusza Jelenia od kilku tygodni zmagał się z chorobą.

W tym artykule dowiesz się o:

O przyczynach śmierci Łukasza Jelenia poinformował nas bliski znajomy zawodnika, który od lat bardzo dobrze zna się również z rodziną Jeleniów. 38-letni Łukasz Jeleń od ponad dwóch tygodni narzekał na stan zdrowia. Były zawodnik Piasta Cieszyn z powodu kaszlu przebywał w ostatnim czasie w domu, oszczędzał zdrowie. W poprzednim tygodniu trafił do szpitala, ale nic nie wskazywało na to, że jego stan zdrowia tak gwałtownie się pogorszy.

W szpitalu Jeleń przeszedł test na koronawirusa. Wynik był negatywny. Zawodnik zmarł w domu, w niedzielę nad ranem. Jeleń był reanimowany przez godzinę, niestety nie udało mu się pomóc. Na tę chwilę nie ma jeszcze oficjalnej przyczyny zgonu brata Ireneusza Jelenia.

Były piłkarz przekazał nam, że rodzina czeka na sekcję zwłok. Pogrzeb Łukasza Jelenia odbędzie się w piątek.

Łukasz Jeleń był zawodnikiem drużyny Piasta Cieszyn. Tak jak brat występował w ataku. - Całe cieszyńskie środowisko jest wstrząśnięte tą śmiercią - mówi nam Bartłomiej Malec z portalu sportoweBeskidy.pl. - Łukasz miał wielu znajomych, był bardzo zżyty z tutejszą społecznością. Zawsze miły, sympatyczny. W Piaście pomagał też przy treningach grup młodzieżowych. Był bardzo szanowaną postacią w naszym regionie - komentuje Malec.

Łukasz Jeleń urodził się w 1983 r. Najwięcej czasu spędził w Piaście Cieszyn, którego był wychowankiem. Grał też w kilku innych klubach z rejonu Beskidów.

Ireneusz Jeleń. Snajper z pola kukurydzy

Źródło artykułu: