"Niesamowita sprawa!". Zobacz błąd bramkarza z PKO Ekstraklasy, co on zrobił?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Interwencja Dusana Kuciaka w meczu z Piastem Gliwice
Twitter / / Interwencja Dusana Kuciaka w meczu z Piastem Gliwice

Mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Piastem Gliwice przyniósł ogromne emocje. Jednak z tego spotkania z pewnością najbardziej zostanie zapamiętana niefortunna interwencja Dusana Kuciaka. Słowacki bramkarz zrobił wręcz niewiarygodny błąd.

Spotkanie Lechii Gdańsk z Piastem Gliwice to było jedno z tych, które mogło w zupełności zadowolić kibiców zasiadających przed telewizorami. Chociaż gospodarze po dwóch dużych błędach przegrywali z Piastem już 0:2, to w końcówce potrafili doprowadzić do remisu. Stąd też z pewnością o tym spotkaniu będzie się jeszcze mówić.

Jednak największym "bohaterem" tego widowiska został Dusan Kuciak. Słowacki bramkarz, który od lat należy do najlepiej ocenianych zawodników w PKO Ekstraklasie na tej pozycji, tym razem popełnił fatalny w skutkach błąd.

W 48. minucie spotkania na teoretycznie niegroźny strzał z dalekiej odległości zdecydował się Patryk Sokołowski. Piłka po uderzeniu pomocnika Piasta leciała wprost w Dusana Kuciaka, lecz ten w niewytłumaczalny wręcz sposób wpuścił piłkę do bramki.

"Ależ błąd. Niesamowita sprawa. Trzeba podejmować decyzje, które na pierwszy rzut oka wydają się szalone" - skomentował tę sytuację komentator Canal Plus Sport.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty