Raków Częstochowa bliżej Ligi Konferencji Europy. Zobacz skrót meczu [SKRÓT]

Raków Częstochowa pokonał KAA Gent 1:0 i jest bliżej gry w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Zobacz skrót czwartkowego pojedynku.

PS
Skrót meczu Raków - Genk YouTube / YouTube, TVP Sport / Skrót meczu Raków - Genk
Kolejny mecz Rakowa Częstochowa w eliminacjach do europejskich pucharów i kolejny, w którym podopieczni Marka Papszuna nie stracili bramki. Defensywa jest kluczem do sukcesu Rakowa i tak też było w pierwszym meczu 4. rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy - z KAA Gent.

Częstochowianie znów zagrali na zero z tyłu, a na dodatek w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 64. minucie Raków wykonywał rzut rożny, płasko zagraną piłkę przeciął jeden z rywali, ale zrobił to na tyle niefortunnie, że futbolówka trafiła pod nogi Andrzeja Niewulisa. Ten nie zawahał się ani chwili i pewnym strzałem otworzył wynik meczu.

To dobra zaliczka Rakowa przed rewanżem. Drugi mecz odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 20:00 w Belgii.