Pozostało tylko dostawić nogę! Tak Lewandowski strzelił w meczu z 1.FC Koeln (wideo)

Robert Lewandowski kontynuuje swoją serię spotkań ze strzelną bramką. Starcie z 1.FC Koeln było już 15 meczem z rzędu ze zdobytym golem dla Bayernu Monachium. Tym razem wykorzystał dobrą akcję Jamala Musiali. To wykończenie Polaka trzeba zobaczyć.

Artur Babicz
Bramka Roberta Lewandowskiego w 2 kolejce Bundesligi sezon 2021/2022 YouTube / Bramka Roberta Lewandowskiego w 2. kolejce Bundesligi sezon 2021/2022
Robert Lewandowski po raz kolejny pokazał się z dobrej strony w meczu Bayernu Monachium. Polski napastnik pokazał to z czego jest najbardziej znany, czyli po raz kolejny zdobył bramkę. Tym razem otworzył wynik meczu (ostatecznie Bawarczycy wygrali z 1.FC Koeln 3:2, więcej o meczu TUTAJ).

Kapitan reprezentacji Polski w 50. minucie wykorzystał podanie Jamala Musiali. Młody reprezentant Niemiec w przerwie zastąpił słabo spisującego się Leroy'a Sane i okazało się to być bardzo dobrym ruchem, ponieważ dzięki swojej aktywności i przebojowości wypracował bramkę dla Roberta Lewandowskiego. Polskiemu napastnikowi w tej sytuacji nie pozostało nic innego niż tylko dołożyć nogę.

Polak tą bramką przybliżył się do kolejnego rekordu Gerda Muellera. Tym razem chodzi o serię meczów o stawkę ze zdobytą bramką. Po meczu z 1. FC Koeln, Robert Lewandowski ma już 15 takich spotkań, natomiast legendarny Niemiec zatrzymał się na 16 (więcej na ten temat TUTAJ).