Kontrowersyjne zachowanie dziennikarza po meczu Newcastle. Internet grzmi [WIDEO]

Z pewnością nie takiego rozpoczęcia wywiadu spodziewał się najlepszy zawodnik meczu Joelinton. Zachowanie dziennikarza rozpętało burzę na Twitterze.

Kamil Sobala
Kontrowersyjne zachowanie dziennikarza po meczu Newcastle Twitter / Kontrowersyjne zachowanie dziennikarza po meczu Newcastle
To był znakomity wieczór z Premier League na St. James' Park. 27 grudnia Newcastle podejmowało Manchester United. Sroki tego dnia rozegrały fantastyczne spotkanie, a bohaterem ich drużyny obwołano Joelintona. Brazylijczyk swoją grą zachwycił ekspertów i kibiców, a sam mecz zakończył się remisem 1:1.

Do kontrowersyjnego zdarzenia doszło jednak po zakończonym spotkaniu. Wspomnianego gracza Newcastle wyróżniono nagrodą zawodnika meczu i co za tym idzie, udzielił on pomeczowego wywiadu.

Podczas niego dziennikarz zaczął słowami, które wzbudziły ogromne kontrowersje. - Joelinton, czy mogę być całkowicie szczery? Nie zdawałem sobie sprawy, że jesteś tak dobry! - powiedział Patrick Davidson na antenie Sky Sports.

Brazylijczyk odebrał to jako żart i zaśmiał się, jednak innego zdania byli internauci. Zaraz po zakończonej rozmowie na Twitterze rozpętała się burza, podczas której zarzucono reporterowi zlekceważenie piłkarza.

Mecz ten, wraz ze znakomitą grą Joelintona, kibice Srok zapamiętają z pewnością na bardzo długo. Ich ulubieńcy prowadzili 1:0 od czwartej minuty za sprawą trafienia również bardzo dobrze spisującego się tego dnia Allana Saint-Maximina. Do wyrównania doszło w 71. minucie. Wówczas bramkarza pokonał Edinson Cavani.

Premier League: ogromne kłopoty i wpadka Manchesteru United!
Jacek Zieliński, nowy dyrektor Legii: Nasz cel w tym sezonie jest bardzo jasny!