Legia Warszawa
45+1' Bartosz Slisz 52' Igor Lewczuk
Karabach Agdam
50' Patrick Andrade 62' Abdellah Zoubir 70' Filip Ozobić
0:3
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec meczu. Karabach Agdam wygrał 3:0.

Jeszcze walczy o gola Legia Warszawa. W polu karnym Karabachu zablokowany został jednak Paweł Wszołek.

Po rzucie rożnym niecelnie główkował Luquinhas.

Dośrodkowanie w pole karne gości Valencii. Piłkę wybijał jeden z obrońców. Ta przeleciała obok bramki Karabachu.

Doliczone cztery minuty.

Filip Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego, a piłkę pewnie złapał Shakhrudin Magomedalijew.

Jeszcze będzie rzut wolny dla Legii na wysokości pola karnego Karabachu.

Znów chwilowa przerwa w grze. Pomoc medyczna dla zawodnika gości.

Paweł Wszołek dryblował przed polem karnym gości, ale uciekła mu piłka. Grę wznowił Karabach Agdam.

Karabach Agdam. Schodzi: Kwabwena Owusu. Wchodzi: Elvin Jafarguliyev.

Pomocy medycznej potrzebuje Kwabwena Owusu. Potrzebna chyba będzie zmiana.

Filip Mladenović dośrodkował w pole karne Karabachu, gdzie piłkę pewnie i spokojnie złapał Shakhrudin Magomedalijew.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście wybili piłkę.

Znów dośrodkowanie w pole karne gości, ale zabrakło uderzenia na bramkę. Będzie jednak jeszcze rzut rożny.

Dośrodkowanie w pole karne Karabachu, gdzie piłkę pewnie złapał Shakhrudin Magomedalijew.

Gra wznowiona.

Chwilowa przerwa w grze. Ucierpiał jeden z zawodników gości.

Karabach Agdam. Schodzi: Filip Ozobić. Wchodzi: Jaime Romero.

Gra toczy się daleko od bramki Karabachu Agdam.

Artur Boruc daleko wyszedł z bramki i dobrze wybił piłke.

Gol! Strzelił Filip Ozobić. Asystował mu Patrick Andrade.

0:3... Patrick Andrade idealnie dograł piłkę w polu karnym do Ozobicia, a ten wykończył akcję.

Przedzierał się środkiem boiska Michał Karbownik, ale został powstrzymany przez obrońców gości.

Piłkarze Karabachu spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Karabach Agdam. Schodzi: Abdellah Zoubir. Wchodzi: Mahir Emreli.

Gol! Strzelił Abdellah Zoubir.

2:0 prowadzi Karabach Agdam! Abdellah Zoubir wbiegł w pole karne, ograł Josipa Juranovicia i wykończył akcję celnym strzałem.

Kwabwena Owusu dostał piłkę na skrzydle, zbiegł do środka boiska i oddał strzał na bramkę Legii. Dobrze interweniował Boruc.

Z dystansu mocny, celny strzał oddał Filip Ozobić. Dobrze interweniował Artur Boruc.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale dobrze w defensywie spisali się zawodnicy Karabachu.

Z dystansu strzelał Domagoj Antolić. Będzie rzut rożny dla Legii.

Czy Legia Warszawa strzeli w tym meczu bramkę?

Kwabwena Owusu znów dryblował przed polem karnym Legii, ale tym razem został powstrzymany.

Żółtą kartkę otrzymał Igor Lewczuk.

Gol! Strzelił Patrick Andrade. Asystował mu Kwabwena Owusu.

Kwabwena Owusu wywalczył piłkę przed polem karnym Legii. Dograł przed bramkę, gdzie futbolówkę do siatki z sześciu-siedmiu metrów skierował Patrick Andrade.

Świetnie spisał się Boruc, który obronił mocny strzał Kwabwena Owusu.

Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowanie Mladenovicia, później jeszcze przy piłce był Valencia, ale poradzili sobie zawodnicy Karabachu.

Wracamy do gry.

Koniec pierwszej połowy. Legia Warszawa - Karabach Agdam jak na razie 0:0.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Slisz.

Doliczona jedna minuta.

W końcówce pierwszej połowy gra się wyrównała.

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gości. Zawodnicy Karabachu wybili piłkę.

Mocny strzał z dystansu oddał Filip Mladenović. Bramkarz trącił piłkę, a ta wyleciała poza boisko.

Ładna zespołowa akcja Legii i dośrodkowanie w pole karne gości. Dobrze piłkę wybił jednak Shakhrudin Magomedalijew. Było jednak lekkie zamieszanie przed bramką Karabachu.

Na spalonym jeden z zawodników gości. Chwila oddechu dla defensywy drużyny z Warszawy.

Znów groźnie przed bramką Legii... Tym razem będzie rzut rożny dla Karabachu. Nerwowo w defensywie gospodarzy.

Było groźnie! Po stracie piłki przez Slisza dwukrotnie świetnie interweniował Artur Boruc!

Dobrze teraz Legia w defensywie. Oddalili gospodarze grę od własnego pola karnego. Czekamy na akcje Legii w ofensywie, bo tych brakuje.

Tym razem bez zagrożenia pod bramką gości. Po rzucie wolnym piłkę wybili zawodnicy Karabachu.

Bartosz Kapustka wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego Karabachu. Dobra okazja na dośrodkowanie.

W ostatnich minutach Legia śmielej ruszyła do ataku. Nieco więcej gry na połowie gości.

Ależ blisko o gola dla Legii! Świetnie rozegrany rzut rożny. W polu karnym strzelał Joel Valencia, ale dobrze obronił Shakhrudin Magomedalijew.

Sporo zagrań z głębi pola "na dobieg" do napastników Legii. Radzą sobie z taką grą gospodarzy zawodnicy Karabachu Agdam.

Legia Warszawa jak na razie nie potrafi zagrozić bramce Karabachu Agdam.

Rzut wolny dla Karabachu. Dogranie w pole karne Legii, ale na spalonym był jeden z zawodników gości.

Znów strzał z dystansu na bramkę Legii, znów celny i znów dobrze Artur Boruc.

Wydawało się, że to będzie dobra akcja Legii. Niedokładnie podanie Valencii i piłkę przejął bramkarz gości.

Karabach Agdam rozgrywa piłkę na połowie Legii. Uderzenie z dystansu Filipa Ozobicia, po którym pewnie interweniował Artur Boruc.

W ostatnich minutach na boisku nieco spokojniej. Legia oddaliła grę od własnego pola karnego.

Po rzucie rożnym z około 18 metrów strzelał Abbas Husejnow. Pewnie interweniował bramkarz Legii.

Efektownie w polu karnym Legii dryblował Abdellah Zoubir. Wywalczył rzut rożny.

Karabach Agdam rozgrywa kolejną akcję ofensywną.

Prostopadłe podanie do Kwabweny Owusu. Ten w polu karnym oddał mocny strzał, ale świetnie obronił Artur Boruc.

Goście zdecydowanie lepiej weszli w mecz. Przed chwilą kolejna akcja Karabachu, ale zawodnicy Legii zdołali wybić piłkę.

Strzelał z ostrego kąta w polu karnym Abdellah Zoubir. Jeszcze był rykoszet, ale Artur Boruc nie dał się zaskoczyć.

Błąd w defensywie Legii, ale piłka przeleciała wzdłuż bramki. Było groźnie!

Zbyt mocne dośrodkowanie Filipa Mladenovicia w pole karne gości. Zabrakło już uderzenia na bramkę.

Piłkarze Karabachu Agdam starają się grać wysokim pressingiem i utrudniać Legii rozegranie piłki.

Znów na spalonym Kwabwena Owusu. Legia Warszawa już rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Prostopadłe podanie do Kwabwena Owusu. Ten był jednak na spalonym i sędzia przerwał grę.

Legia nieco odgryzła się rywalowi. Podanie w pole karne do Joela Valencii, lecz szybszy był bramkarz Karabachu.

Goście rozgrywają piłkę na połowie Legii. Źle dogrywał jednak Patrick Andrade i piłka dla gospodarzy. Aktywny od początku meczu jest Kwabwena Owusu.

Groźną akcję przeprowadził Kwabwena Owusu, który wpadł w pole karne Legii. Oddał strzał z ostrego kąta, a po rykoszecie piłka przeszła obok bramki.

Zaczynamy!

W Warszawie piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

W IV rundzie eliminacyjnej do Ligi Europy walczy także Lech Poznań. Kolejorz do przerwy prowadzi 2:0 z RSC Charleroi.

- Myślę, że sytuacja w Azerbejdżanie doda motywacji zawodnikom i jeszcze mocniej będą chcieli odnieść wielką wygraną w Polsce - mówi WP SportoweFakty azerski dziennikarz przed meczem Legii Warszawa z Karabachem Agdam w IV rundzie el. LE.

Trenerzy Legii Warszawa i Karabachu Agdam podali składy na spotkaniu decydujące o awansie do fazy grupowej Ligi Europy.

Kto awansuje do Ligi Europy?

Spotkanie poprowadzi Tobias Stieler (Niemcy).

Przed nami spotkanie IV rundy eliminacyjnej do Ligi Europy, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Karabachem Agdam. Początek spotkania o godzinie 20:00.