Wyrzut z autu, zgranie do Augustyniaka, a ten huknął wysoko ponad bramką.

35
54
83
90+4'

Rywale poczuli, że Polacy ruszyli, więc Ben Chilwell sprytnie zaczął symulować uraz.

23
31
20
24
138
90+3'

Walker zrobił z Grosickiego schabowego. Niestety...

37
114
24
35
66
90+2'

Już straciliśmy dwie minuty. Chyba nie damy rady zremisować.

46
57
22
105
74
90+1'

Anglicy pod naszym polem karnym. Oni mają czas, my nie.

33
31
27
46
91
90'

Sędzia doliczył kilka minut. A dokładnie 4.

104
40
23
30
39
90'

Po raz kolejny okrutni okazali się Anglicy. Dali nam nadzieje, pokazali marchewkę, a chwilę przed obiadem zamknęli kram.

27
111
15
24
44
90'

Anglia. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Jesse Lingard.

21
33
20
17
32
89'

Anglia. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Dominic Calvert-Lewin.

14
88'

Ruszamy do ataku, ale mamy bardzo mało czasu. Bereszyński na jedenasty metr, ale Grosicki nie zdołał uderzyć. Dlaczego cofnął nogę?

21
28
24
26
88
86'

Polska. Schodzi: Maciej Rybus. Wchodzi: Arkadiusz Reca.

35
37
11
15
29
86'
79
29
17
17
16
86'

Anglia. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Reece James.

14
9
11
19
34
85'

Gol! Strzelił Harry Maguire. Asystował mu John Stones. Szkoda... Dogranie, z rogu, z okolic dalszego słupka piłkę na jedenasty metr zgrał Stones, a Maguire huknął pod poprzeczkę. Szczęsny trącił piłkę, ale tam wpadła do bramki. 2:1...

144
125
66
216
546
84'

Mount ruszył, dograł, po chwili uderzył. Trafił w Glika. Kolejny korner. Drżymy!

16
15
59
28
61
84'

Minut sześć + to co pan Turek tzn. Holender doliczy.

21
83'

Minuty płyną, inaczej być nie może. Na tablicy smutnego Wembley wciąż 1:1. Jednak spokojnie. Nie takie mecze przegrywaliśmy.

43
151
29
18
76
81'

Oddaliliśmy grę od własnej bramki. Do celu jednak wciąż daleko, a najgorsze zapewne przed nami.

79
52
30
31
42
79'

Szczęsny miał piłkę w rękach, po chwili już nie. Sędzia dostrzegł faul na Polaku.

103
33
21
16
21
79'

Mount wbiegł w nasze pole karne, Glik dość szczęśliwie piłkę wybił na rzut rożny.

93
25
17
13
14
77'

Rzut wolny dla Anglików. Zgranie piłki, ale Szczęsny czujny niczym ważka.

146
57
19
11
20
76'
115
18
17
12
24
75'

Dziwne rzeczy widzi lub nie sędzia z Holandii. Przed momentem ewidentny faul na Polaku, ale gwizdek milczał.

22
10
26
31
160
74'

Uderzał Foden, ale trafił Modera w głowę. Mieliśmy sporo szczęścia.

69
59
21
10
20
73'

Ruszył Foden, został przewrócony przed polem karnym. Bardzo groźnie będzie za moment.

13
9
30
24
62
73'

Bronimy się coraz głębiej. Nie wygląda to dobrze.

11
11
25
29
72
71'

Kolejny raz źle Piątek. Ponownie nasz napastnik źle w ważnym momencie.

10
12
12
34
112
70'

Atak pozycyjny Anglików. Cofnęliśmy się. Chyba będzie znowu autobus. Czy nie za wcześnie?

12
13
9
21
75
69'

Riposta Anglików, Foden urwał się naszej obronie. Strzał z pola karnego Szczęsny zdołał złapać.

95
20
15
16
18
68'

Ładnie Jóźwiak wszedł  w pole karne, ale Piątek piłkę przyjął karygodnie!

16
15
10
13
68
67'

Piątek głową do Milika, a ten głową anemicznie i daleko od celu.

23
31
21
38
61
65'

Pan Darek namawia do ugrania czegoś na Wembley. Do tego daleka droga.

42
72
12
18
18
64'

Dość nieudolnie wyprowadzaliśmy kontrę. W efekcie Moder został poturbowany, ale powoli zbiera się z murawy.

12
13
9
41
19
63'

Zdemontował nam się sędzia liniowy. Wyszły mu kable. Czekamy.

22
91
12
12
19
63'

Sterling wpadł z piłką w pole karne, ale po raz kolejny dobrze Szczęsny. Niczym tata Maciej w Genui przed laty.

63
29
13
10
23
62'

Dogrywał Kane, ale Szczęsny dobrze wyszedł z bramki i piłkę złapał.

66
28
11
4
11
62'

Rzut wolny dla gospodarzy. Kalvin Phillips dogrywał, ale dobrze nasi.

53
24
10
9
22
60'

Dwa kwadranse do końca. Przynajmniej jakieś emocje. Dość niespodziewane.

113
40
8
6
15
59'

Chyba wszyscy są w szoku. Gol z niczego, ale trzeba przyznać, że po przerwie gramy lepiej niż w 1. połowie.

228
79
27
15
21
58'

Gol! Strzelił Jakub Moder. Asystował mu Arkadiusz Milik. Moder odebrał piłkę Stonesowi tuż przed polem karnym. Futbolówka spadła pod nogi Milika, ten natychmiast odegrał do Modera, a ten w sytuacji sam na sam do bramki. 1:1!!!!!!

1508
555
255
41
61
58'

A tymczasem na boisku Anglicy znowu mają grę pod kontrolą.

16
8
6
19
40
57'

Do wspomnianej sytuacji doszło w momencie kiedy Piątek zdjął piłkę sprzed Milika. Co robił wtedy sędzia? Nikt tego nie wie.

12
10
9
11
33
56'

I to jest skandal. Płaczemy, wściekamy się, ale VAR-u nie było. Maguire zagrał ręką. Skrzywdzono nas, zejdźmy z boiska! Zakończmy farsę.

37
57
11
14
65
55'

Uśpiliśmy rywala i teraz staramy się go napocząć. Jesteśmy pod bramką Anglików! WOW!

56
33
21
12
24
54'

Polska. Schodzi: Michał Helik. Wchodzi: Kamil Jóźwiak. Może Polak zrobi Anglikom Węgry.

59
25
7
6
10
54'

Ładnie Piątek, agresywnie zaatakowało Pope'a, bramkarz już nieźle się wystraszył, ale sędzia dostrzegł faul.

31
8
8
12
17
53'

Uznajemy jako strzał!!!! Glik z własnej połowy i piłka leciała w światło bramki. Celny? Celny!

46
180
18
13
24
52'

Co to było? Dogranie w pole karne, ale Piątek zabrał piłkę Milikowi. Bilard, śmiech i wciąż bez strzału.

9
53
9
13
24
52'

Kiedyś w końcu oddamy strzał na bramkę rywala. Raczej nie w tym meczu, ale kiedyś tak.

13
107
11
13
14
50'

Dośrodkowanie (UWAGA) Polaków z prawej strony. Pope piłkę złapał niczym mewa rybę latem.

8
83
11
6
18
49'

Mount... kopnął w piłkę i wywalił ją za bramkę. Co chciał osiągnąć? Nie wiemy.

19
45
6
6
8
48'

Glik szczęśliwy, Polak zastawił drogę Mountowi. Rywal padł i będzie bardzo groźnie.

8
29
10
7
9
47'

Staramy się szybciej biegać, ale przy okazji nadziewamy się na kontry.

5
12
16
11
11
46'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Milik. Polak z tzw. buta wszedł w mecz. Milik poorał Kane'a.