Motor Lublin
14' Michał Fidziukiewicz 60' Damian Sędzikowski 85' Sebastian Rak
Legia Warszawa
26' Luquinhas 56' Luquinhas 58' Filip Mladenović 73' Szymon Włodarczyk
1:2

Koniec. Legia przegrywała do przerwy, ale po zmianie stron mistrzowie Polski przechylili szalę wygranej na swoją stronę.

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Jakub Kisiel.

Już tylko 120 sekund pozostało Motorowi. Gospodarze nie mają pomysłu na zaskoczenie Legii.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Indywidualna akcja Emreliego, ale w sytuacji sam na sam górą Madejski!

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rak.

Już tylko pięć minut pozostało zawodnikom Motoru na doprowadzenie do dogrywki. Nie zanosi się na to.

Motor. Schodzi: Piotr Ceglarz. Wchodzi: Rafał Król.

Coraz mniej czasu ma Motor na doprowadzenie do remisu. Gospodarze nie potrafią zagrozić Legii.

Ostateczna decyzja: gola nie ma. Wciąż 1:2.

Jeszcze trwają analizy VAR. Wydaje się, że spalony był ewidentny.

Włodarczyk po raz drugi do siatki, ale trafienie nie zostało uznane. "Nędza Junior" na spalonym.

Gol! Strzelił Szymon Włodarczyk. Asystował mu Josue. Josue dośrodkował z rzutu rożnego na trzeci metr. Madejski piłki nie złapał, a Włodarczyk głową wbił piłkę do siatki. 1:2!

Motor. Schodzi: Damian Sędzikowski. Wchodzi: Sebastian Rak.

Indywidualna akcja Skibickiego, ale zabrakło uderzenia. W końcu sędzia dostrzegł faul w ataku.

Odpowiedź Motoru. Sprzed pola karnego uderzył Sędzikowski. Tuż obok słupka!

Madejski wybił piłkę przed pole karne. Dopadł do nie Slisz, ale uderzył ponad bramką.

Żółtą kartkę otrzymał Damian Sędzikowski.

Rzut wolny dla Motoru. Z dogrania w pole karne nikt jednak nie skorzystał.

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.

Gol! Strzelił Luquinhas. Z ok. 25 metrów kapitalnie uderzył Łuquinhas. Piłka wpadła pod poprzeczkę. 1:1!

Luquinhas do Mladenovicia, ten w polu karnym szukał możliwości oddania strzału. Został jednak zablokowany. W ostatnim momencie.

Moskwik zderzył się głową z rywalem. Zawodnik Motoru odczuł starcie.

Pekhart chciał odbić piłkę i kopnął w twarz Swędrowskiego.

Akcja Motoru. Dobrze defensywa Legii, piłka została wybita na aut.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Na razie niespodzianka w Lublinie. Motor prowadzi z Legią 1:0.

Piłkarze Legii biją głową w mur. Przed momentem po rzucie rożnym piłkę pewnie złapał Madejski.

Legia napiera. Motor chce dowieźć skromne prowadzenie do przerwy. Do niej jednak jeszcze trochę brakuje.

Sędzia doliczył 8 minut.

Motor. Schodzi: Tomasz Kołbon. Wchodzi: Vitinho.

Moskwik w ostatnim momencie zablokował piłkę. Legia mogła wyrównać. Do uderzenia składał się już Pekhart.

Motor uporządkował grę i nie dopuszcza rywala pod własną bramkę.

Kolejna próba Josue, tym razem mniej udana niż poprzednia.

Groźny strzał z dystansu oddał Josue. Piłka poszybowała niedaleko obok słupka!

Legia na połowie Motoru. Gospodarze wypadli z rytmu i już nie potrafią dominować rywala.

Mecz został wznowiony!

W Lublinie cały czas mecz nie został wznowiony. Dymu już nie ma! Piłkarzy również.

Piłkarze zeszli do szatni. Mądra decyzja arbitra. Dymu było coraz więcej. Głupota kibiców.

Cieszy się także księgowy PZPN. Kara dla Motoru będzie zapewne sroga.

Na trybunach wciąż pokaz piro. Miejscowy handlarz zaciera ręce. Swoje sprzedał, teraz liczy ile zarobił.

Cały czas sędzia nie wznowił meczu.

Zadymienie stadionu w Lublinie. To kiełbaska na grillu zapłonęła. Musimy moment zaczekać.

Żółtą kartkę otrzymał Luquinhas.

Luuinhas dośrodkował, Pekhart doszedł do piłki, ale uderzył obok słupka!

Kolejny raz Legia ma problem. Swędrowski już składał się do uderzenia, ale w piłkę nie trafił.

Boruc musiał wyjść przed pole karne, aby przerwać akcję Motoru.

Legia po stracie gola nie potrafi zagrozić Motorowi. Czasu jest jeszcze sporo, ale widać, że Wojskowi mają problemy.

Gol! Strzelił Michał Fidziukiewicz. Piłkarze Legii nie potrafili wybić piłki. Z pola karnego uderzył sytuacyjnie Fidziukiewicz. Tor lotu piłki zmienił jeszcze Nawrocki i Boruc był bez szans. 1:0!

Ożywili się piłkarze Legii. Goście starają się grać szybciej. Zawodnicy Motoru mają z tym problem.

Zagranie do Martinsa na szósty metr, ten starał się lobować bramkarza, ale przymierzył ponad poprzeczką.

Dobry początek w wykonaniu Motoru. Gospodarze starają się dominować. Legia poza akcją w 1. minucie nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać.

Niebezpiecznie w polu karnym Legii. Wieteska ofiarną interwencją zablokował piłkę.

Z ok. 16 metrów uderzył Ceglarz, ale daleko od bramki gości.

Już zamieszanie pod bramką Motoru. Po dograniu z rogu w zamieszaniu strzał głową odbił Madejski.

Gramy!

Mecz poprowadzi Łukasz Kuźma (Białystok).

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

Zaczął się grudzień, a Legia gra o swoje być, albo nie być w europejskich pucharach. Jeśli mistrzowie Polski nie zdobędą Pucharu Polski, to trudno spodziewać, aby przez rozgrywki ligowe zapewnili sobie start w pucharach. Będziemy świadkami sensacji? Motor to król remisów. W eWinner 2 lidze.