Juventus Turyn
18' Cristiano Ronaldo 30' Medhi Benatia
Genoa CFC
9' Cristian Romero 67' Daniel Bessa 71' Domenico Criscito 90' Goran Pandev
1:1

Koniec meczu! Genoa CFC sensacyjnie zatrzymała zwycięski marsz Juventusu Turyn, remisując na wyjeździe 1:1.

Joao Cancelo huknął z dystansu, jednakże bardzo niecelnie.

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Goran Pandev.

Krzysztof Piątek poszanował piłkę i wywalczył rzut z autu dla swojego zespołu w okolicy pola karnego "Juve".

Cristiano Ronaldo uprzedzony przez rywala i korner dla mistrza Włoch.

Genoa. Schodzi: Cristian Kouame. Wchodzi: Goran Pandev.

Costa wywalczył kolejny w tym meczu rzut rożny dla Juventusu, po którym wciąż bez zmiany wyniku starcia w Turynie.

Genoa. Schodzi: Daniel Bessa. Wchodzi: Oscar Hiljemark.

Dynamicznie w pole karne przyjezdnych wszedł Douglas Costa, lecz został zastopowany.

Genoa. Schodzi: Pedro Pereira. Wchodzi: Koray Gunter.

Piłkarze z Genui bronią się bardzo głęboko, co może się źle dla nich skończyć. Obok bramki uderzył Paulo Dybala.

Juventus zamknął gości w ich polu karnym. Strzał Rodrigo Bentancura został zablokowany.

Znów uderzał Cristiano Ronaldo i ponownie niecelnie. Kolejne ostrzeżenie dla Genoi.

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Paulo Dybala.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Domenico Criscito.

Szybko na gola przyjezdnych mógł odpowiedzieć Cristiano Ronaldo, lecz główkował niecelnie.

Gol! Strzelił Daniel Bessa. Asystował mu Cristian Kouame.

Genoa CFC doprowadziła do remisu 1:1! Cristian Kouame dokładnie dośrodkował z prawego skrzydła, a bramkę uderzeniem piłki głową zdobył Daniel Bessa.

Cristiano Ronaldo faulował Pereirę i grę od rzutu wolnego wznowi Genoa CFC.

Na boisku od kilku minut wieje nudą. Żadna z drużyn nie potrafi rozegrać składnej akcji.

Żadna z ekip nie forsuje tempa. Na prawym skrzydle aktywny jest Douglas Costa.

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Douglas Costa.

Krzysztof Piątek zameldował się na pozycji spalonej.

Niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Krzysztof Piątek. Wściekły na klubowych kolegów był w tej sytuacji Wojciech Szczęsny za to, że nie przypilnowali oni polskiego napastnika.

Piłkarze z Genui starają się spowalniać grę. Teraz spokojnie wykonywali rzut wolny w środkowej strefie boiska.

Krzysztof Piątek oddał celny, trudny strzał na bramkę Juventusu. Wojciech Szczęsny odbił piłkę na rzut rożny.

Juventus Turyn kontroluje boiskowe wydarzenia, dłużej utrzymuje się przy piłce, ale od pewnego czasu nic z tego nie wynika.

Próbował uderzać sprzed pola karnego Cristiano Ronaldo, jednakże został zablokowany.

Efektownie dryblował Juan Cuadrado i był faulowany.

Zagotowało się pod bramką gości. Bliscy dojścia do sytuacji strzeleckiej byli Cristiano Ronaldo i Mario Mandzukić.

Początek drugiej części meczu w Turynie.

Koniec pierwszej połowy spotkania, po której Juventus Turyn prowadzi z Genoa CFC 1:0.

Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry w I odsłonie potyczki.

Juventus Turyn dzieli i rządzi na boisku, ale na razie nie jest w stanie podwyższyć swojego prowadzenia w tej konfrontacji.

Cristiano Ronaldo nie doszedł do długiego podania od kolegi klubowego i piłkę złapał Radu.

Nieudana centra w pole karne Starej Damy i od własnej bramki grę wznowi Wojciech Szczęsny.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie meczu w Turynie. Genoa próbuje się przedrzeć pod bramkę przeciwnika, atakując prawą flanką.

Domenico Criscito gra na razie bardzo dobrze w defensywie. Tym razem zablokował Juana Cuadrado.

Przyjezdni muszą uciekać się tylko do obrony, a w tym wypadku niewidoczny jest Krzysztof Piątek, lider klasyfikacji strzelców Serie A.

Cristiano Ronaldo huknął z dystansu, a piłka minęła słupek bramki Genoa CFC.

Miralem Pjanić dośrodkowywał z rzutu wolnego, jednak nic dobrego dla gospodarzy nie wyszło z tej akcji.

Wysoki pressing piłkarzy z Genui, lecz zawodnicy z Turynu poradzili sobie z naciskiem ze strony rywala.

Żółtą kartkę za faul na Piątku otrzymał Medhi Benatia.

Strzały na bramkę (strzały celne):

Juventus Turyn - 4 (2)

Genoa CFC - 0

Coraz większa przewaga Juventusu. Genoa CFC ma problem z wyjściem z piłką z własnej połowy boiska.

Na spalonym jeden z zawodników gości i grę wznowi Wojciech Szczęsny.

Znów groźnie strzelał Cristiano Ronaldo, a to uderzenie obronił Radu. Juventus Turyn o krok od podwyższenia swojego prowadzenia.

Miralem Pjanić ucierpiał w starciu z rywalem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Juventus Turyn wyszedł na prowadzenie 1:0! Na uderzenie zdecydował się Joao Cancelo. Piłkę odbił bramkarz Andrei Radu, a do futbolówki dopadł Cristiano Ronaldo i wpakował ją do siatki z bliskiej odległości.

Szarżował Cristiano Ronaldo, jednak został zastopowany przez Lazovicia.

Starają się odpowiedzieć przeciwnikowi piłkarze Genoi, lecz na razie nie mogą znaleźć sposobu na defensywę "Juve".

Cristiano Ronaldo główkował w słupek po wrzutce z prawej flanki! Po chwili próbował dobijać, ale niecelnie.

Posiadanie piłki:

Juventus Turyn - 51 proc.

Genoa CFC - 49 proc.

Celnym strzałem popisał się Cristiano Ronaldo, ale na posterunku był Radu, który złapał piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cristian Romero.

Juventus Turyn przechwycił piłkę i spokojnie rozgrywa atak pozycyjny na połowie przyjezdnych.

Krzysztof Piątek stara się szukać gry. Tym razem jego strzał został zablokowany przez rywala.

Niezłe tempo na początku spotkania. Prawym skrzydłem atakuje ekipa z Genui.

Cristiano Ronaldo uderzył z dystansu, jednakże niecelnie.

Juan Cuadrado zagrał piłkę ręką i od rzutu wolnego grę wznowią goście.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Start meczu Juventus Turyn - Genoa CFC!

W wyjściowych składach swoich zespołów znaleźli się Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn) oraz Krzysztof Piątek (Genoa CFC).

Starcie poprowadzi sędzia Federico La Penna.

Jakie będzie zakończenie meczu Juventus Turyn - Genoa CFC?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 9. kolejki Serie A Juventus Turyn - Genoa CFC. Początek sobotniego spotkania został zaplanowany na godzinę 18:00.