I znowu pan Alisson! Tym razem dużo groźniejszy strzał Sona. Tylko rzut rożny.

12
11
15
90+2'

Sprzed pola karnego uderzał Rose. Alisson to nie Karius, takie strzały spokojnie łapie.

24
36
7
5
11
90+2'

Kane runął niczym kłoda w polu karnym. Sędzia tylko się uśmiechnął. Nie ma rzutu karnego.

20
36
6
6
14
90+1'

Tzw. laga w pole karne Liverpoolu. Niewiele to dało, to nie orlik.

21
26
8
7
10
90'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Joe Gomez.

17
6
9
7
12
89'

Chciał odpowiedzieć Tottenham. Strzał Llorente minął bramkę.

28
27
17
10
21
87'

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Joel Matip. Już chyba wszystko wiadomo! Dogrywki raczej nie będzie. Po rzucie rożnym powstało zamieszanie w polu karnym Tottenhamu. Piłkę otrzymał Origi i uderzył w kierunku dalszego słupka. 0:2! Liverpool krok od triumfu w Lidze Mistrzów!

196
99
34
44
63
86'

Tak sobie myślimy, że dogryweczka byłaby w ten sobotni wieczór mile widziana.

51
18
11
19
31
85'

Son spudłował z trzech metrów! Jednak Koreańczyk był na spalonym.

27
19
15
16
21
85'

Christian Eriksen uderzył, Alisson wyciągnął się niczym kocur w locie i wybił piłkę!

35
25
18
17
21
84'

Christian Eriksen ustawił piłkę. To on będzie uderzał. Chyba, że zdecyduje się na dośrodkowanie.

28
12
9
8
11
83'

Będzie rzut wolny dla Tottenhamu z boku pola karnego. Faulował Milner. Metr w prawo i byłby rzut karny.

28
16
7
8
12
82'

Liverpool kradnie cenne sekundy. Milner "rżnie głupa" i udaje, że nie wie jak wykonać rzut rożny.

21
32
11
6
16
82'
18
5
6
6
6
81'

Son uderzał z ok. 20 metrów, kopnął w głowę kreta i piłka potoczyła się w kierunku rozłożonych rąk Alissona.

11
7
3
3
4
80'

"Urwał" z okolic pola karnego Son, Alisson obronił. Po chwili poprawiał Moura, bramkarz złapał piłkę!

13
5
2
4
3
80'

Origi chciał zagrywać do Salaha, który mógł znaleźć się sam naprzeciwko Llorisa. Jednak podanie było niedokładne.

6
3
2
11
6
79'

Dele Alli uderzył głową z pięciu metrów, ponad poprzeczką. Było groźnie!

7
3
7
5
8
78'

Tottenham na połowie Liverpoolu szuka swojej szansy na wyrównanie.

4
4
3
3
8
76'

- Panie! Jaka ręka? - krzyczy do arbitra Heung-Min Son. Sędzia był bezlitosny i przerwał grę.

11
7
6
3
7
75'

Więcej miejsca mają piłkarze na boisku. Może ostatni kwadrans wynagrodzi nam bóle, męki i lęki. Przed momentem ruszył Heung-Min Son, zatrzymał go obrońca.

8
74'

Tottenham. Schodzi: Moussa Sissoko. Wchodzi: Eric Dier.

8
4
6
4
6
73'

Dele Alli chciał dośrodkować, omal nie wyszedł lob. Piłka straciła moc i złapał ją Alisson.

8
3
2
3
5
72'

Wóz VAR bez reakcji, mowy o karnym dla Tottenhamu nie ma.

18
8
5
10
8
71'

Problemy ma Sissoko, a przed momentem Mane omal nie wyszedł sam naprzeciwko Llorisa.

7
2
2
1
4
71'

Dwa dogrania w pole karne Liverpoolu, nikt piłki nie wbił do bramki. Trzecie dośrodkowanie złapał Alisson.

6
6
1
6
5
70'

Zagranie ręką w polu karnym Liverpoolu. Sędzia nakazał grać dalej, w wozie VAR jednak już kaseta wideo jest przewijana!

7
4
11
3
9
69'

Salah do Milnera, który oddał płaski strzał Piłka potoczyła się tuż obok słupka!

5
3
8
5
4
68'

Reasumując, widzieliśmy już lepsze finały Ligi Mistrzów.

21
6
2
2
6
67'

Dogrywał w pole karne Trent Alexander-Arnold, piłkę na róg wybił obrońca.

5
66'

Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Lucas Moura.

10
3
3
3
7
64'

Wysoki pressing Liverpoolu, Tottenhamowi udało się wyjść cało z opresji.

10
4
1
3
3
komentarz

Finały Ligi Mistrzów. Zabawa w skojarzenia. 2005 - Dudek, 2018 - Karius, 2019 - pani blondynka.

18
4
1
2
3
62'
61'

Eriksen uderzał sprzed pola karnego. Jednak w nogi obrońcy. Czy to stres?

7
2
3
4
7
60'

Ponownie wróciliśmy do środka pola. Znowu niewiele się dzieje pod bramkami.

2
58'
57'

Rose wrócił do gry. W ataku Tottenham. Coraz więcej dzieje się w Madrycie.

9
3
3
2
3
55'

Staranowany Rose. Sędzia zastosował przywilej korzyści, a gracz Tottenhamu bardzo cierpi.

3
5
4
5
11
54'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Dele Alli uderzał z pola karnego. Miał trochę miejsca, jednak został zablokowany. W końcu coś się dzieje.

5
3
5
2
6
54'

Dogranie w pole karne do Salaha, który został zablokowany. Po chwili Lloris rzucił się pod nogi Mane i wyłuskał piłkę!

5
2
2
2
3
53'

Dośrodkowanie w pole karne Tottenhamu, ale Salah i Firmino nie doszli do piłki.

4
3
3
10
7
51'

Cóż za reakcja sędziego-asystenta. Pokazał ewidentnego spalonego Sona po pięciu sekundach.