Koniec spotkania. Słaby mecz w wykonaniu Korony. Cracovia zadała jeden cios i odniosła zwycięstwo.

Strózik ruszył z indywidualną akcją. Jego strzał został zablokowany.

Nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Korony.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Akcja Korony przerwana. Żyro zagrał piłkę ręką.

Korona mogła doprowadzić do wyrównania, ale zabrakło skuteczności. Piłka po strzale Pacindy przeleciała obok słupka.

Sokół ubiegł piłkarza Cracovii i wygarnął mu piłkę spod nóg.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Janusz Gol.

Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Milan Dimun.

Fatalne rozegranie akcji przez kielczan. Cracovia skutecznie broni wyniku.

Starcie Ferraresso z Kovaceviciem. Piłkarz Korony leży na boisku i zwija się z bólu. Przerwa w grze.

Korona nie jest w stanie stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Dobrze w drugiej połowie gra defensywa Cracovii.

Po wrzutce z rzutu rożnego jeden z piłkarzy Korony uderzył głową ponad bramką.

Akcja prawym skrzydłem Cracovii zakończona zablokowanym dośrodkowaniem Strózika.

Korona stara się atakować, ale gospodarze kontrolują losy spotkania.

Korona Kielce. Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Matej Pucko.

Po wrzutce z rzutu rożnego groźnie głową uderzył Ołeksij Dytiatjew. Uderzenie obronił Sokół.

Lopes oddał strzał z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała obok słupka.

Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę złapał Sokół.

Korona spokojnie konstruuje kolejne akcje i stara się zagrozić bramce rywala.

Korona ruszyła z kolejną akcją, którą niecelnym uderzeniem zakończył Cebula.

Nieudane dośrodkowanie Arweładze w pole karne. Akcja zakończona stratą.

Dobre podanie do Lopesa. Ten zza linii pola karnego strzelił metr nad poprzeczką.

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

Koniec pierwszej połowy. Cracovia prowadzi dzięki sprytowi Gola, który wypatrzył niepilnowanego Hancę.

Strzał Żubrowskiego z rzutu wolnego prosto w mur.

Arweładze faulowany na dwudziestym metrze. Szansa dla Korony.

Kolejna wrzutka z kornera i znów piłkę wybili obrońcy gospodarzy.

Rzut rożny dla Korony, ale bez zagrożenia pod bramką Cracovii.

Akcja Cracovii przerwana. Wdowiak był na spalonym.

Gol! Strzelił Sergiu Hanca. Asystował mu Janusz Gol. Świetne podanie Gola, który wypatrzył niepilnowanego Hancę. Rumun strzelił z dwudziestu metrów i wykorzystał to, że Sokół stał przy prawym słupku. Hanca strzelił przy lewym słupku i golkiper Korony nie był w stanie obronił tego uderzenia.

Korona coraz groźniejsza w ofensywie. Gospodarze popełniają błędy w obronie, co starają się wykorzystywać goście.

Piłka w siatce, ale gola nie ma. Arweładze dograł do Papadopoulosa, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Po chwili sędzia odgwizdał spalonego. Ten, jak pokazują telewizyjne powtórki, był minimalny.

Cracovia stara się przejmować inicjatywę, póki co jest to wyrównane widowisko.

Hanca uderzył z rzutu wolnego, piłkę nad poprzeczką przeniósł Sokół.

Celny strzał Kovacevicia, ale piłkę pewnie złapał Pesković.

Kielczanie znaleźli się z piłką w polu karnym rywali. Nie mieli jednak pomysłu na zakończenie akcji i stracili piłkę.

Kolejna akcja Korony. Arweładze starał się dograć do Cebuli, lecz piłkę przechwycili gospodarze.

Kovacević strzelił z ostrego kąta. Trafił jedynie w boczną siatkę. Cracovia może mówić o szczęściu, że nie straciła gola.

Groźny strzał Gardawskiego, ale dobrą interwencją popisał się Pesković.

Bez zagrożenia pod bramką Korony po wrzutce z kornera.

To powinno być 1:0 dla gospodarzy. Po wrzutce z rzutu rożnego głową strzelił Hanca, ale jego strzał obronił Sokół. Po dobitce i rykoszecie piłka opuściła boisko. Cracovia wywalczyła jedynie rzut rożny.

Drybling Cebuli w polu karnym rywali, ale ostatecznie stracił piłkę i nie stworzył żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika.

Akcja Korony zakończona stratą Arweładze, który źle przyjął piłkę.

Starcie Gardawskiego z Ferraresso. Piłkarz Korony nie podnosi się z boiska. Krótka przerwa w grze.