Dziękujemy za śledzenie relacji w portalu WP SportoweFakty

Kielczanie odrobili czterobramkową stratę z pierwszej połowy. Szło jak po grudzie, ale zwycięzców się nie sądzi

Koniec! Kielczanie pozostają wciąż niepokonani na własnym parkiecie!

Na 3 sekund przed końcem pierwsze prowadzenie Vive w meczu!

Lijewski wywalczył piłkę, na pustą bramkę pobiegł Tobias Reichmann i gol! Nie opłacało się wycofywać bramkarza! Nie-pra-wdo-po-do-bne

Sygnalizacja gry pasywnej, Kallman dostał piłkę, musiał rzucać i... Szmal! Ale piłka dla gości...

Na 40 sekund przed końcem piłkę mają Węgrzy. Time-out dla gości

Bramka! Trafił Michał Jurecki. Czy oni potrafią wygrać na spokojnie?

Fenomenalna interwencja Szmala po rzucie Balogha!

Czemu akurat teraz? Nieskutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić...

Thiagus Dos Santos został wykluczony na 2 minuty.

Nie mieli pomysłu kielczanie, ale od czego jest Jurecki? "Dzidziuś" wszedł w obronę rywale i zarobił rzut karny.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Roberto Garcia Parrondo. Fatalny rzut Hiszpana, prosto w Szmala!

Nie ma wątpliwości - karny. Garcia wszedł między dwóch rywali i kielczanie bronili w kole

Po rzucie Strleka kibice widzieli już piłkę w siatce. Wkrętka Chorwata minimalnie minęła słupek

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Bombac upadł teatralnie i sędziowie dali się Słoweńcowi nabrać

Skutecznie rzut karny wykonywał Manuel Strlek. Pokonany Wyszomirski

Próbował przedzierać się Jurkiewicz i Bombac przy okazji wszedł w pole bramkowe

Bramka! Trafił Szabolcs Zubai. Węgier prawie zgubił piłkę, jednak już końcami palców umieścił ją w siatce

Bramka! Trafił Manuel Strlek. Będzie się działo w końcówce! Trener Pastor poprosił o przerwę

Jurecki wypatrzył jakimś cudem Aguinagalde i kryty przez trzech rywali Hiszpan wywalczył karnego

Szmal zaczekał do końca i nie dał się oszukać Kallmanowi!

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Niestety, jak najbardziej zasłużona

Po bloku piłkę przejął Szmal i uruchomił Manuela Strleak. Bardzo łatwa bramka Chorwata

Się trochę Węgrzy pobawili. Bombac wrzucił piłkę na skrzydło do Kallmana i Szwed rzucił jeszcze wisząc w powietrzu. Trzecia bramka Jonasa Källmana.

Michał Jurecki włączył bieg terenowy, minął Blazevicia i pokonał Sierrę.

Przez obronę po raz wtóry przedarł się Antonio Garcia.

Szkoda, bardzo szkoda. Jurecki po rękach Blazevicia i Sierra dawno nie miał takiego łatwogo zadania

Bombac rzucił zza obrońcy, ale na miejscu czekał Szmal. Słoweniec zaczyna się mylić

Wydawało się, że Kus czysto przeciął akcję rywali. Sędziowie innego zdania

Jak już Lijewski rozpędza się w akcji indywidualnej, to rzadko się myli. Brawo Krzysztof Lijewski.

Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski.

Bombac niemal w koszykarskim stylu przechwycił podanie do Lijewskiego

Przez sześć sekund Vive grało w podwójnej przewadze. Nie było zatem na co czekać. Trafił Karol Bielecki.

Gabor Ancsin został wykluczony na 2 minuty.

Lijewski przejął piłkę, ale rywale szybko wrócili do obrony

Takiego Karola Bieleckiego chcemy oglądać zawsze. Polak odpalił jak z armaty

Vladimir Vranjes został wykluczony na 2 minuty.

Kolejny błąd Zormana i do kontry pobiegł Alen Blazević. Defensor Picku chyba ostatni raz bramkę zdobył jeszcze w juniorach

Zorman z Aguinagalde nie zrozumieli się w ofensywie. Trafił po kontrze Jonas Källman.

Co za bomba Garcii. Bramka Szmala zachwiała się w posadach po rzucie Hiszpana. Na szczęście w poprzeczkę

Bombac znowu kompletnie zgubiony. Nagle na wolnej pozycji pojawił się Ivan Cupić. Chorwat jest dzisiaj bardzo skuteczny

Goście nie patyczkują się i wykorzystują grę w przewadze. Trafił Jonas Källman.

Bardzo ważna bramka kielczan. W osłabieniu z drugiej linii trafił Denis Buntić.

Zabrakło defensora na środku. Po indywidualnej akcji trafił Antonio Garcia.

Ivan Cupić został wykluczony na 2 minuty. Chorwat odepchnął Garcię przy próbie rzutu

Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić. Piłka nad głową Wyszomirskiego

Buntić faulowany na kole. Na rzut karny wchodzi Wyszomirski

Agresywna obrona kielczan i wypchnięty na 10 metr Ancsin oddał sygnalizowany rzut. Nie na Szmala z takimi próbami

Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić. Chorwat międyz nogami Sierry

Aguinagalde walczył z dwoma defensorami. To musiał byc rzut karny

Mateusz Kus dwa razy pod rząd zastopował Bombaca na srodku

Buntić zaskoczył Bombaca i przez chwilę wydawało się, ze Słoweniec nie wie, gdzie się znajduje. Zza jego pleców wyskoczył Ivan Cupić.

Skutecznie rzut karny wykonywał Roberto Garcia Parrondo.

Marina Sego zastąpił w bramce Sławomir Szmal

Rozpoczynamy drugą część!

Rozgrywający z Segedynu raz za razem dziurawią defensywę kielczan. Do tego Vive brakuje zdecydowanego lidera w ofensywie

Zawodnicy udali się już do szatni. Kielczanie przegrywają 12:16, a ich gra, szczególnie defensywna, pozostawia sporo do życzenia

Tuż przed przerwą trafił Mariusz Jurkiewicz.

Niemożliwe wręcz. W kielecką obroną jak w masło wszedł Niko Mindegia. Arbitrzy sygnalizowali grę pasywną i Vive nieco zaspało. Ścięzkę dla Mindegii zrobił Zubai, który związał dwóch obrońców

Na 25 sekund przed końcem połowy czas dla gości

Chytry rzut Jurkiewicza, Sierra górą. Kielczanin musiał rzucać, bowiem sygnalizowali już grę pasywną

Co się dzieje z obroną Vive? Bezkarnie rzuca z 10 metra Niko Mindegia. Talant Dujszebajew chyba szykuje już "suszarkę" w stylu Alexa Fergussona

Bramka! Trafił Niko Mindegia. Sędziowie bardzo liberalnie, równie dobrze mogli Hiszpanowi gwizdnąć błąd kroków

Krzysztof Lijewski zrehabilitował się za zmarnowaną sytuację sprzed chwili. Polak trafił po rzucie z podłoża. Wcześniej Sego przerwał szybką kontrę rywali.

Kielczanie musza uważać nie tylko na Bombaca. W gazie jest też dzisiaj Gabor Ancsin. Druga bramka Węgra z drugiej linii,w dodatku bardzo efektowna

Uros Zorman powinien to trafić z zamkniętymi oczami. Słoweniec już szykował się do wykończenia kontry, gdy po prostu... zgubił piłkę

Lijewski poszedł na przebój, ale rzucił w poprzeczkę..

Mariusz Jurkiewicz został wykluczony na 2 minuty. Polakowi urwał się na kole Vranjes

Skutecznie rzut karny wykonywał Manuel Strlek. Chorwat rzucił w drugie tempo z kozłem

Trafił Antonio Garcia. Hiszpan po prostu wziął piłkę, przeszedł spokojnie przez środek defensywy i rzucił obok Sego. To nie powinno mieć miejsca

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann. Nawet nie było blisko gola. Niemiec rzucił dobry metr nad bramką. Czyżby Reichmanna nieco wyhamowały ostatnie problemy zdrowotne?

Wydawało się, że Węgrzy nie mają pomysłu na akcje. Tylko wydawało się. Na rzut zdecydował się Gabor Ancsin.

Nie popisał się Bombac. Słoweniec próbował dograć do koła, ale nie porozumiał się z kolegą. Do kontry pobiegli kielczanie i piłkę w bramce umieścił Michał Jurecki.

Bramka! Trafił Manuel Strlek. Szybka kontra i Chorwat technicznym rzutem pokonał Sierrę

Przypomniał o sobie Julen Aguinagalde. Hiszpan urwał się na kole i trafił bez problemu. Prosi się o więcej gry obrotowymi

Obrona Vive rozmontowana i trafił Antonio Garcia. Hiszpan świetnie wprowadził sie do gry

Bombac próbował uruchomić Ancsina. Czujny jednak Strlek. Przy okazji, Bombac jest oczywiście Słoweńcem. Nawet prowadzącemu relację udzielają się czasem emocje

Gdzie podziała się obrona? Z czystej sytuacji na skrzydle musiał trafić Antonio Garcia.

Bramka! Trafił Gabor Ancsin. W samo okienko kieleckiej świątyni. Co za gol!

Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić.

Krzysztof Lijewski uruchomiony przez Jurkiewicza. "Kaczka" pokazuje, że przez kilka miesięcy nie zapomniał jak się gra.

Jurkiewicz związał dwóch obrońców i zagrał na koło. Tam czekał Mateusz Jachlewski.

Trafił Dean Bombac. Węgier ukrył ten rzut i ku zaskoczeniu Sego podjął próbę z 9 metra

Trochę chaosu po stronie kielczan, jednak w końcu na rzut zdecydował się Michał Jurecki. Co najwazniejsze, Sierra mógł tylko rozpaczliwie rzucić się w kierunku piłki

Żółtą kartkę otrzymał Alen Blazević.

Bielecki wyszedł w góre, ale zbyt czytelny rzut i Sierra zaczekał z lewej strony. Chyba na Węgrów trzeba czegoś bardziej wymyślnego

Czas dla Vive

Typowy Dean Bombac. Węgier nie spojrzał nawet w stronę skrzydła, a i tak uruchomił kolegę. W sytuacji sam na sam z Sego trafił Gabor Ancsin.

Prodanović beztrosko poruszał się pod bramką kielczan i przy okazji wszedł w pole bramkowe

Bramka! Trafił w kontrze Jonas Källman. Chwilę wcześniej Sierra wyłapał rzut Bunticia i uruchomił Szweda szybkim podaniem

Skutecznie rzut karny wykonywał Dean Bombac. Węgier rzucił między rękami Sego

Takie podanie nie dla Jachlewskiego. Buntić chciał obsłużyć skrzydłowego, ale podał dobry metr za wysoko

Ferenc Ilyes bezkarnie przepchnął Kusa i rzucił w lewy róg bramki Sego.

Kielczanie zaspali w defensywie. Kallman stał i tylko czekał na piłkę. Na szczęście dla Vive Sego był tam, gdzie powinien

Bramka! Zza głowy Ilyesa rzucił Denis Buntić. Sierra nie miał szans

Bramka! Trafił Vladimir Vranjes. Obrotowy otrzymał kapitalne podanie od Bombaca

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Vranjes. Gracz przyjezdnych walczył ostro z Aguinagalde

Zaczynamy!

W Hali Legionów trwa już prezentacja

Mistrz Polski we własnej hali jest w tym sezonie niepokonany. Oby Węgrzy nie przerwali tej serii

Kielczanie zakończą fazę grupową na drugiej lokacie i w 1/8 finału zagrają z Meszkowem Brześć. MOL-Pick Szeged wciąż walczy o czwartą pozycję w grupie B

Po raz pierwszy w tym roku w Lidze Mistrzów wystąpi Mariusz Jurkiewicz. Reprezentant Polski przez wiele miesięcy pauzował z powodu kontuzji

Zapraszamy na relację z ostatniego spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów. Vive Tauron Kielce podejmie MOL-Pick Szeged