Dziękujemy serdecznie za uwagę i zapraszamy na następne relacje LIVE z meczów piłki ręcznej. O godzinie osiemnastej na parkiet wybiegną nasze piłkarki ręczne, które zmierzą się w Bijelo Polje z Czarnogórą w ramach eliminacji do ME 2018. Miłej soboty!

Koniec meczu.

41:17. A nawet i lepiej. Dobija gości skutecznym kontratakiem Mateusz Jachlewski.

40:17. Jest i czterdziestka! Michał Jurecki!

39:17. Jeszcze nie teraz. Dla gości trafia Luca Braun.

39:16. Krzysztof Lijewski! Tylko jednej bramki brakuje kielczanom do czterdziestki.

38:16. Zaskakujący rzut Rico Kellera ląduje w siatce.

38:15. Bardzo szybko rewanżuje się Mateusz Jachlewski.

37:15. Upragnione przełamanie gości. Z koła trafia Lars Roeller.

37:14. Bramka! Bardzo dobrze nastawiony celownik Krzysztofa Lijewskiego.

36:14. Rośnie dorobek PGE VIVE. Uros Zorman!

Szesnastoletni golkiper PGE Vive - Miłosz Wałach broni rzut karny! Brawo!

35:14. Bramka! Darko Djukić po kontrze!

34:14. Najpierw kapitalna interwencja Sławomira Szmala, a później petarda z prawej połówki Krzysztofa Lijewskiego!

33:14. "Siódemkę" wykorzystuje Darko Djukić. Ładny rzut po koźle w pierwsze tempo.

Nie wynika z tego nic. Strata, odważne wejście Krzysztofa Lijewskiego i rzut karny!

Strata. Rhein-Neckar Loewen kontruuje atak pozycyjny. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Dziesięć minut do końca, PGE VIVE przy piłce. Jak myślicie, dobiją kielczanie do czterdziestki?

32:14. W bliźniaczy sposób bramkę zdobywa dla gości Sebastian Trost.

32:13. Bramka! Przez środek obrony przedziera się sprytnie Marko Mamić.

31:13. Kolejnej szansy na zdobycie bramki gospodarze już nie marnuja. Ze skrzydła rzuca piekielnie skuteczny Manuel Strlek.

Rzut podparty kołowego Rhein-Neckar Loewen. Kielczanie w odpowiedzi obijają jedynie "aluminium".

30:13. Bramka! Granica trzydziestu bramek osiągnięta. Ze środka rozegrania zza obrońców trafia Alex Dujszebajew.

29:13. Skoro awans jest już przesądzony, warto pokazać kilka akcji pod publiczkę. Blaż Janc popisuje się efektowną wkrętką ze skrzydła.

28:13. A tymczasem znów na listę strzelców wpisuje się Michał Jurecki!

27:13. Tim Ganz perfekcyjnie wykonuje rzuty z siódmego metra.

Marko Mamić ochłonie przez dwie minuty na ławce rezerwowych.

27:12. Bramka! W dobrej dyspozycji jest Michał Jurecki.

26:12. Rico Keller wykorzystuje cenne minuty w Lidze Mistrzów. To jeden z lepszych graczy w szeregach RNL w dzisiejszym starciu.

Nieco niedokładności po obu stronach boiska. W posiadaniu obecnie Rhein-Neckar Loewen.

26:11. Bramka! Na kontakcie celnie rzuca Alex Dujszebajew.

25:11. Nie wychodzi drużynowo, to trzeba indywidualnie. Sprawy w swoje ręce bierze teraz Sebastian Trost.

25:10. A Blaż Janc kilkanaście sekund później dokłada bramkę z kontry pośredniej!

24:10. Nie ma innej opcji. Wykorzystuje rzut karny Karol Bielecki.

Andre Bechtold odpocznie na ławce kar. Ostry faul na Mariuszu Jurkiewiczu, miejmy nadzieję, że to nic poważnego, bo rozgrywający nienaturalnie upadł na rękę.

23:10. Bramka dla RNL. Luca Braun przedziera się na szósty metr i trafia do siatki.

23:9. Manuel Strlek!

22:9. Gospodarze kończą atak pozycyjny przez lewą połówkę. Michał Jurecki!

21:9. Bramka! Wynik drugiej części spotkania otwiera kąsliwym rzutem z dziewiątego metra Rico Keller.

Sławomir Szmal trzyma rękę na pulsie. Próba kontrataku PGE VIVE kończy się jednak stratą.

Druga połowa rozpoczęta.

Wychodzi na to, że kwestia awansu jest już przesądzona. Cała sytuacja związana ze składem Rhein-Neckar Loewen jest kuriozalna. Absolutny brak szacunku dla przeciwnika.

Koniec pierwszej części spotkania.

21:8. Bramka! Tuż przed końcem pierwszej połowy drogę do siatki znajduje Michał Jurecki. Lwy decydują się jeszcze na rzut rozpaczy, ale bez problemów radzi sobie z tym Sławomir Szmal.

Spóźnieni w defensywie goście dopuszczają się wielu przewinien. Dwie minuty kary dla Andre Bechtolda.

20:8. Chociaż rzuty karne wychodzą bez zarzutu przyjezdnym. Trafia urodzony w 1997 roku Tim Ganz.

20:7. Dobija gości Darko Djukić. Kielczanie kontrują każdy błąd Rhein-Neckar Loewen.

18:7. Mateusz Jachlewski ze lewej flanki. Skrzydłowi w dzisiejszym spotkaniu mogą się wykazać.

Nie czekają długo z odpowiedzią gracze Tałanta Dujszebajewa.

16:7. Odpala bombę z dystansu leworęczny rozgrywający RNL, Luca Braun.

16:6. Mariusz Jurkiewicz nie marnuje doskonałej okazji na podwyższenie prowadzenia. To już dziesięć bramek.

15:6. Julen Aguinagalde wykorzystuje świetne podanie od Deana Bombaca. Wychodzi na to, że kielczanie jeszcze przed przerwą dobiją do dwudziestki.

Patrick Zweigner odpocznie na ławce kar.

14:6. Bramka! Mateusz Jachlewski perfekcyjnie finalizuje kontratak mistrzów Polski.

13:6. Sukcesywnie rośnie przewaga PGE Vive! Alex Dujszebajew!

Broni Lucas Bauer. Chwilę później udaną interwencją popisuje się także Sławomir Szmal

12:6. Manuel Strlek po raz kolejny! Świetnie rozrzucona piłka do narożnika boiska.

11:6. Na lewym skrzydle nie do zatrzymania Manuel Strlek!

10:6. Rozkręca się Maximillian Kessler. PGE VIVE musi mu poświęcić trochę więcej uwagi.

10:5. Cóż jednak z tego skoro błyskawicznie odpowiada Manuel Strlek.

9:5. Bramka! Składna akcja gości zakończona celnym rzutem z koła autorstwa Larsa Roellera.

9:4. Z zimną krwią kontratak wykorzystuje Blaż Janc!

Darko Djukić wykorzystuje rzut karny. Kielczanie przed dwie minuty pograją z przewagą jednego zawodnika.

7:4. Maximillian Kessler zmniejsza straty Rhein-Neckar Loewen.

Należy podkreślić bardzo dobrą postawę golkiperów po obu stronach boiska. Lucas Bauer ratuje swój zespół przed utratą kolejnej bramki.

7:3. Pięknie to robi rozgrywający PGE Vive! Michał Jurecki niczym rasowy kołowy.

Szansa na podwyższenie prowadzenia do czterech bramek, ale Karol Bielecki przegrywa pojedynek z Lucasem Bauerem.

6:3. Luca Braun rzuca nad bramką, ale problemów z celownikiem nie ma za to Alex Dujszebajew, który trafia po indywidualnej akcji.

5:3. Bramka! Błyskawiczna odpowiedź Manuela Strleka.

4:3. Kolejny rzut karny dla Lwów i po raz kolejny wykorzystuje okazję Tim Ganz.

3:1. I trafia!

Rico Keller wędruje na ławkę kar. Sędziowie wskazują na linię siódmego metra, do której podchodzi Karol Bielecki.

2:1. Goście zdobywają pierwszą bramkę. Z siódmego metra bardzo pewnie trafia Tim Ganz.

2:0. Interwencja Sławomira Szmala. Szybkie wznowienie i celny rzut Alexa Dujszebajewa.

1:0. Bramka! Lukę na lewym rozegranie wykorzystuje Michał Jurecki.

Przy piłce PGE VIVE Kielce. Pierwsza akcja Alexa Dujszebajewa zatrzymana.