Liga Mistrzów: Porażka Lokomotiwu w meczu na szczycie - wyniki wtorkowych spotkań

We wtorkowych spotkaniach siatkarskiej Ligi Mistrzów zwycięstwa odnieśli faworyci, w tym półfinalista z poprzedniego sezonu - Arkas oraz Asseco Resovia Rzeszów.

Tomasz Rosiński

W pojedynku na szczycie grupy B, niemiecki Berlin Recycling Volleys pokonał w czterech setach rosyjski Lokomotiw Nowosybirsk. Mistrzów Niemiec do zwycięstwa poprowadził najwyższy przyjmujący świata Robert Kromm, zdobywając aż 28 punktów.

Grupa B:

Berlin Recycling Volleys - Lokomotiw Nowosybirsk 3:1 (15:25, 25:12, 25:19, 25:19)

***

Półfinalista LM z poprzedniego sezonu, turecki Arkas Izmir, dość pewnie pokonał hiszpański Cai Teruel 3:1. Liderem Arkasu był kolumbijski przyjmujący Liberman Agamez, który zapisał na swoim koncie 20 "oczek".

Noliko Maaseik nie dało szans bułgarskiemu zespołowi Marek Union-Ivkoni Dupnitsa i wciąż pozostaje na pierwszym miejscu w grupie F. Bułgarzy tylko w trzeciej partii nawiązali walkę z belgijską drużyną, lecz ostatecznie przegrali 32:30.

Grupa F:

Arkas Izmir - Cai Teruel 3:1 (25:19, 21:25, 25:20, 25:23)

Noliko Maaseik - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 3:0 (25:15, 25:14, 32:30)

***

Grupa G:

Remat Zalau - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (24:26, 24:26, 22:25)

Resovia lepsza po zaciętych setach - relacja z meczu Remat Zalau - Asseco Resovia Rzeszów
Krzysztof Ignaczak: Wygranych się nie ocenia