Poszło o zakład! Kochanowski "czyści" but Wojtaszkowi

W końcówce drugiego seta w meczu Polaków z Finami (3:1) na MŚ 2018 w strefie dla rezerwowych doszło do niecodziennej sytuacji. Prawdopodobnie chodziło o szybki zakład, ponieważ Damian Wojtaszek kazał sobie "wyczyścić" but.

Piotr Bobakowski
Jakub Kochanowski WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Jakub Kochanowski
Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn rozpoczęła mistrzostwa świata w Bułgarii i we Włoszech od trzech zwycięstw za trzy punkty. Po wygranych z Kubą (3:1), Portoryko (3:0) i Finlandią (3:1) Biało-Czerwoni zajmują fotel lidera w tabeli grupy D przed Iranem i Bułgarią - więcej TUTAJ.

Atmosfera w polskim zespole jest znakomita, o czym świadczyć może sytuacja z sobotniego meczu z Finami. W drugim secie potyczki w Warnie, przy stanie 24:24, w strefie zagrywki pojawił się Michał Kubiak. Chwilę później nasz reprezentant zaserwował rywalowi asa, co wywołało wybuch radości jego kolegów.

Dziennikarz "Super Expressu", Marek Żochowski, na swoim koncie na Twitterze udostępnił nagranie, na którym widzimy, jak Jakub Kochanowski... "pucuje" but Damiana Wojtaszka.

Okazało się, że obaj siatkarze urządzili sobie zakład. Wygrał go Wojtaszek, który przewidział, że Kubiak zdobędzie punkt bezpośrednio z zagrywki. Ostatecznie, to jednak Finowie cieszyli się z wygranego seta (28:26).

Mecze Polaków na Mistrzostwach Świata można obejrzeć na żywo również w Internecie i na urządzeniach mobilnych za DARMO na kanale TVP 1, na platformie WP Pilot

Reprezentacja Polski zdobędzie medal na MŚ 2018?