Cios wyprowadził mistrz świata. Mężczyzna aż się złożył

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / EnBoga / Canelo spełnił nietypowe życzenie kibca
Twitter / EnBoga / Canelo spełnił nietypowe życzenie kibca
zdjęcie autora artykułu

Niecodzienną prośbę miał fan Saula "Canelo" Alvareza. Legendarny meksykański pięściarz nie pozostał jednak obojętny i zgodnie z życzeniem swojego kibica... mocno uderzył go w brzuch. Efekt był do przewidzenia.

W tym artykule dowiesz się o:

Saul Alvarez ostatnią walkę stoczył 5 maja tego roku, pokonując w Las Vegas jednogłośną decyzją arbitrów Jaime'go Munguię. "Canelo" obronił mistrzowskie pasy WBC, WBA, IBF i WBO w wadze super średniej, a następnie mógł udać się na zasłużony odpoczynek.

Bokser z Meksyku ostatnio widziany był na imprezie, podczas której doszło do niespodziewanej sceny z jego udziałem. Pięściarz zdecydował się spełnić nietypową prośbę swojego kibica, który znalazł się na tym samym wydarzeniu co on.

"Canelo, spełnij moje marzenie. Uderz mnie hakiem" - mogliśmy przeczytać na kartce, którą trzymał w rękach fan Saula Alvareza.

Zaintrygowany 33-latek wstał od stołu, a następnie udał się w kierunku swojego kibica i zadał mu mocny cios w brzuch. Młody mężczyzna złapał głębszy oddech i napiął mięśnie, ale siła uderzenia była tak duża, że odleciał kilka metrów do tyłu.

Z pewnością bolało niemiłosiernie, ale przecież takie było jego marzenie - przyjąć "hak" od swojego idola. Wideo można zobaczyć poniżej.

Saul "Canelo" Alvares jest jednym z najwybitniejszych bokserów ostatnich lat. Pięściarz z Guadalajary może pochwalić się imponującym bilansem 61 wygranych, 2 remisów i 2 porażek.

---> Szpilka nadal przeżywa porażkę. Mówi, co dzieje się w nocy ---> Dodatkowe pieniądze dla Adamka za walkę w Fame MMA

ZOBACZ WIDEO: Porównali go do Maradony. Tylko spójrz, co robił z piłką

Źródło artykułu: WP SportoweFakty