Fame MMA 7. Tomasz Olejnik - Mariusz "Hejter" Słoński. Zapowiedź walki (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

Fame MMA opublikowała zapowiedź walki Tomasza Olejnika (0-1) z Mariuszem "Hejterem" Słońskim (0-0). Pojedynek zapowiada się na jeden z najsłabszych podczas gali.

W tym artykule dowiesz się o:

Obaj zawodnicy wyjdą do klatki z niewielkim doświadczeniem. Tomasz Olejnik walczył jedynie podczas Fame MMA 5. Wtedy został szybko pokonany przez mistrza, Dawida Malczyńskiego.

Jego rywal, Mariusz "Hejter" Słoński, w oktagonie jeszcze nie występował. O sportach walki zbyt dużej wiedzy nie ma, co udowodnił w opublikowanej na YouTubie rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Twierdził, że siedem lat trenował judo, jednak nie miał pojęcia, jakie pasy są do zdobycia w tym sporcie.

Sobotnia gala Fame MMA 7 odbędzie się w Łodzi i dostępna będzie jedynie dla wybranej, kilkudziesięcioosobowej grupy kibiców. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00 i transmitowane będzie w systemie pay per view. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w tym relacja "live", na WP SportoweFakty.

Zobacz zapowiedź walki:

Zobacz także: -> Fame MMA 7. Marcin Najman po ostatnim treningu. Podziękował Andrzejowi Gołocie -> MMA. Mateusz Gamrot rozchwytywany. Otrzymał oferty z UFC, Bellatora, PFL i innych organizacji -> MMA. Barbara Nalepka i Paweł Bielic z kontraktami w FEN

Źródło artykułu:
Kto wygra walkę?
Olejnik
"Hejter"
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)