Marcin Najman dawno nie był w takiej formie! Zobacz wyniki ważenia High League 6

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Na zdjęciu: Paweł Jóźwiak i Marcin Najman
Facebook / Na zdjęciu: Paweł Jóźwiak i Marcin Najman
zdjęcie autora artykułu

Ważenie przed High League 6 pokazało, że Marcin Najman rzeczywiście przyłożył się do treningów przed walką z Pawłem Jóźwiakiem. Wojownik z Częstochowy zrzucił sporo kilogramów i nie jest już najcięższy na całej gali. Czy to sprawdzi się w klatce?

Na ceremonii ważenia przed High League 6 działy się różne rzeczy. Byliśmy świadkami golenia głowy, przekazywania pampersów czy nawet zamawiania striptizerów. Oczywiście nie zabrakło dymów, a wśród nich królował Dariusz Kaźmierczuk. Dało się zobaczyć, że "Daro Lew" przed walką z "Ludwiczkiem" jest groźny jak nigdy wcześniej.

Jednakże mimo wielu dodatkowych atrakcji największe wrażenie robi forma przygotowana przez Marcina Najmana. Wojownik z Częstochowy od tygodni obiecywał, że przyłożył się do ciężkiej pracy i tak też było. Wniósł on na wagę 113,2 kg. Jest to o 12 kg więcej od rywala, ale i tak rekordowo mało w porównaniu do ostatnich występów "El Testosterona". Czy tego pozytywne efekty zobaczymy w klatce?

Natomiast o formie nie można powiedzieć w przypadku Denisa Załęckiego. Popularny "Bad Boy" ewidentnie nie przykładał się do robienia wagi w walce z Pawłem Tyburskim. Wniósł on na wagę 115,8 kg i jest o 16 kg cięższy od rywala. Co więcej, jest najcięższym zawodnikiem na całej gali High League 6.

Ważenie przed High League 6: Main event: Jarosław "PashaBiceps" Jarząbkowski (80 kg) - Marcin Dubiel (79,8 kg) co-main event: Lexy Chaplin (62,8 kg) - Paulina Hornik (62 kg) Denis Załęcki (115,8 kg) - Paweł Tyburski (99,8 kg) Konrad Karwat (110,2 kg) - Denis Labryga (113,4 kg) Marcin Najman (113,2 kg) - Paweł Jóźwiak (101,2 kg) Dawid Załęcki (96,8 kg) - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn (97 kg) Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak (87,2 kg) - Michał Cichy (83,2 kg) Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk (85,2 kg) - Kacper "Ludwiczek" Bociański (98,4 kg) Mateusz "Haribo" Gąsiewski (80,4 kg) - Roger Salla (82,2 kg)

Zobacz także: Niesamowita walka wieczoru na KSW 80 Zobacz także: "Daro Lew" groźny jak nigdy

ZOBACZ WIDEO: "To nie jest tak, że się mądrzę". Robert Lewandowski mówi o swojej roli w Barcelonie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty