Wimbledon
11 lip 2021 15:00
Szczegółowe wyniki
Zawodnik
N. Djoković
M. Berrettini
S1
6
7
S2
6
4
S3
6
4
S4
6
3
Total
3
1
Zobacz punkt po punkcie
Relacja z meczu
komentarz

Dziękujemy, że razem z nami śledziliście Państwo dzisiejszy mecz i cały Wimbledon. Przepraszamy za popełnione błędy i dziękujemy za wszystkie opinie. Tymczasem żegnamy się, ale proszę o nas nie zapominać, bo w najbliższych tygodniach także czekają nas tenisowe emocje.

14
reakcja
6
reakcja
3
reakcja
2
reakcja
reakcja
komentarz

- To było coś więcej niż bitwa. Gratulacje dla Matteo i jego rodziny. Wiem, jakie to uczucie, przegrać finał, ale dla niego to początek - mówił Novak Djoković. - Zwycięstwo w Wimbledonie to moje największe marzenie od dziecka. To wyjątkowy turniej. Triumf w nim to wielki honor i prestiż. Muszę oddać honor Rafie i Rogerowi, bo to legendy naszego sportu i moi najważniejsi rywale. Nie byłbym tu, gdzie jestem, gdyby nie oni. Na początku z nimi przegrywałem, ale teraz częściej wygrywam i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Chciałbym wygrać w tym roku zdobyć Wielkiego Szlema, zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wygrać US Open - dodał.

11
reakcja
5
reakcja
2
reakcja
reakcja
2
reakcja
komentarz

- Podczas tego turnieju miałem niesamowicie wiele emocji. Gratulacje dla Novaka, który jest wielkim mistrzem i pisze historię tego sportu. Cieszę się, że dotarłem do finału i mam nadzieję, że to nie był ostatni raz w mojej karierze. Gratuluję drużynie Novaka, dziękuję mojemu sztabowi, rodzinie i przyjaciołom. Mam nadzieję, że dla mnie to dopiero początek długiej drogi - powiedział Matteo Berrettini.

9
reakcja
3
reakcja
1
reakcja
1
reakcja
1
reakcja
Przejdź do pełnej relacji
Wiadomości