Żużel. Woelbert i Majcher zaskoczyli. W Polonii Piła przyzwoicie spisał się tylko jeden zawodnik [NOTY]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Kevin Woelbert
WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Kevin Woelbert
zdjęcie autora artykułu

Texom Stal Rzeszów rozbiła Budmax-Stal Polonię Piła 62:28 w meczu 9. kolejki 2. Ligi Żużlowej. Liderem gospodarzy był zdobywca kompletu Kevin Woelbert. W drużynie gości przyzwoicie spisał się jedynie Artur Mroczka.

[b]

Noty dla zawodników[/b] Texom Stali Rzeszów:

Paweł Miesiąc 5+. Bardzo dobry występ tego doświadczonego zawodnika. Jedyny punkt stracił w pierwszej serii, później był już bezbłędny.

Hubert Łęgowik 5-. Był to solidny mecz w jego wykonaniu. Nie ustrzegł się błędów, jednak udało mu się zapisać na swoim koncie dwucyfrową zdobycz punktową.

Timi Salonen 3+. Przyzwoity występ, choć tym razem nie zachwycił. Poprawnie wywiązał się z postawionych przed nim zadań i zapunktował we wszystkich swoich startach.

ZOBACZ WIDEO Jaki naprawdę jest Nicki Pedersen? Zawodnik GKM-u szczerze o Duńczyku

Kevin Woelbert 6. Najlepszy zawodnik w całym spotkaniu, co może nieco zaskakiwać. Był szybki, pewny i bezbłędny. Na swoim koncie zapisał "czysty" komplet punktów. Perfekcyjny występ.

Dawid Lampart 5. Przez długi czas był bezbłędny, jednak w czwartej serii pokonał go Tomasz Orwat. Nie wystąpił w biegach nominowanych, gdy Stal była już pewna zwycięstwa.

Konrad Mikłoś 1+. Udało mu się zdobyć punkt w biegu młodzieżowym, za co należy się plusik. W kolejnym starcie upadł jednak na tor, a w ostatnim zdefektował. Przed nim jeszcze sporo pracy.

Mateusz Majcher 5. Świetny występ. Wygrał wyścig młodzieżowy, a następnie odnotował defekt na ostatnim miejscu i wydawało się, że nie jest już w stanie pokazać nic więcej. W końcówce spisał się jednak fantastycznie, wygrywając 12. i 14. bieg.

Noty dla zawodników Budmax-Stal Polonii Piła:

Artur Mroczka 4. Zaczął od zwycięstwa, ale w kolejnych biegach prezentował się przeciętnie. I tak był zdecydowanie najmocniejszym punktem swojego zespołu, natomiast nie był to wybitny występ w jego wykonaniu.

Broc Nicol 1. Jeden punkt w pięciu startach. Nie pokazał absolutnie nic.

Marcin Jędrzejewski bez oceny. Stosowano za niego zastępstwo zawodnika.

Lars Skupień 1+. Spośród zawodników drużyny przeciwnej był w stanie pokonać tylko Konrada Mikłosia.

Tomasz Orwat 2. W końcówce na chwilę się przebudził, jednak w ogólnym rozrachunku nie był to zbyt udany występ.

Ben Ernst 2. Trzykrotnie pokonał jednego z juniorów Stali, dzięki czemu zapisał na swoim koncie cztery "oczka".

Kacper Makowski 1. Pojawił się na torze dwa razy, nie zdobywając żadnych punktów. Przed nim jeszcze wiele pracy.

Zobacz także: Żużel. Stal rozbiła Polonię przed własną publicznością. Pilanie kolejny raz nie zdobyli nawet trzydziestu punktów Zobacz także: Żużel. Oskar Paluch skomentował debiut. Ujawnił, czy się stresował

Źródło artykułu:
Komentarze (0)