Żużel. Anders Thomsen niczym... Adam Małysz?! "Zrobiłbym to!"

Anders Thomsen zakończył przygotowania do nowego sezonu. Zawodnik ebut.pl Stali Gorzów i z dużymi nadziejami patrzy na ligową inaugurację. W trakcie zimy jego treningi były bardzo urozmaicone.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Anders Thomsen WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Anders Thomsen
Zawodnicy ebut.pl Stali Gorzów w trakcie zimowej przerwy udali się m.in. na obóz do fińskiego Lahti. W trakcie trwania wyjazdu mieli oni szereg różnych treningów. Nie brakowało też czasu na zabawę.

Żużlowcy odbyli konkurs w... skokach na sankach. Triumfował Oskar Hurysz, który kilka chwil później mógł ujrzeć siebie u boku Adama Małysza. To efekt przeróbki Andersa Thomsena.

- Niewiele wiem o karierze Adama Małysza, ale za to kojarzyłem, że w 2001 roku został on mistrzem świata w Lahti i jest polskim bohaterem narodowym. Dlatego umieściłem zdjęcie ze stojącym obok niego Oskarem Huryszem, który okazał się najlepszy w naszych zawodach. Myślę, że dobrze to wyszło - śmieje się Duńczyk w rozmowie z klubowym serwisem.

Uczestnika cyklu Grand Prix zapytano, czy odważyłby się skoczyć z największej skoczni narciarskiej w Lahti. Odpowiedź była zaskakująca. - Zrobiłbym to! Gdybym się z kimś założył, skoczyłbym z największej skoczni i jeszcze pobiłbym jej rekord! Ale tak na poważnie powiem, że cały kompleks Salpausselka robi ogromne wrażenie - dodaje żużlowiec.

Aktywności zimowe powodują, że kibice z optymizmem patrzą na formę swojego zawodnika, który w ubiegłym roku zmagał się z problemami zdrowotnymi. - Mogę potwierdzić, że trenuję normalnie i jestem w 100 proc. gotowy na nadchodzący sezon. Mam też nadzieję, że wielu kibiców przyjdzie na stadion oglądać nasze mecze - mówi.

Czytaj także:
Znają swoje miejsce w szeregu. Promotor mówi o ekspansji SEC
Nowe informacje ws. żużla w Krakowie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak się bawili argentyńscy piłkarze. Był tam też Messi


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Anders Thomsen zakończy sezon ze średnią powyżej 2.000?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×