Żużel. Orzeł Łódź ma nowego zawodnika. Telewizja zmienia swoje plany

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Rune Holta
WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Rune Holta
zdjęcie autora artykułu

Polski Związek Motorowy poinformował w piątkowe popołudnie o zmianach w transmisjach telewizyjnych 2. Ligi Żużlowej. Oficjalnie potwierdzono także wypożyczenie Rune Holty z OK Bedmet Kolejarza do H. Skrzydlewska Orła Łódź.

[tag=2701]

Rune Holta[/tag] w listopadowym okienku transferowym podpisał kontrakt warszawski z OK Bedmet Kolejarzem Opole i nie zamierzał spieszyć się z tym, by znaleźć nowy klub. Wiedział, że choć sezon nieco mu odjeżdża, to może na tym wiele ugrać.

I w ostatnim tygodniu maja znalazł nowego pracodawcę. Został nim nieco niespodziewanie H.Skrzydlewska Orzeł Łódź, a TUTAJ można znaleźć komentarz Marka Cieślaka, po co mu właściwie potrzebny 49-letni żużlowiec rodem ze Stavanger.

W niedzielę H. Skrzydlewska Orzeł Łódź zmierzy się z Enea Falubazem Zielona Góra. Niewykluczone, że Holta pojawi się w składzie, bo został już potwierdzony przez Polski Związek Motorowy i nic nie stoi na przeszkodzie, by go umieścić w składzie. A za kogo? Więcej o tym piszemy TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO: Ci zawodnicy Unii Leszno jadą poniżej oczekiwań. Menedżer mówi o presji

Polski Związek Motorowy poinformował również o zmianach w transmisjach telewizyjnych w ramach 8. rundy 2. Ligi Żużlowej. Kamery Canal+ Sport miały udać się 18 czerwca do Opola na mecz OK Bedmet Kolejarza z Texom Stalą Rzeszów. Tak się jednak nie stanie, bo w telewizji zobaczymy konfrontację Enea Polonii Piła z Optibet Lokomotivem Daugavpils.

Ta decyzja spowodowana jest faktem, że w sobotę Adam Ellis weźmie udział w 1. finale Tauron SEC w Częstochowie.

Czytaj także: Na takie informacje ze Świętochłowic czekaliśmy! "Zaczynamy nowy rozdział" Federacja popełniła duży błąd. Zawodnikom z polskich lig groziły poważne konsekwencje!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty