Żużel. Pojadą dla Andrieja Kudriaszowa. Znamy miejsce i datę charytatywnego meczu

Andriej Kudriaszow uczy się niejako nowego życia po amputacji nogi. Były już żużlowiec nie załamuje się z powodu ostatnich wydarzeń w jego życiu. Wkrótce pojawi się w Opolu, gdzie odbędzie się mecz charytatywny.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Andriej Kudriaszow Materiały prasowe / Na zdjęciu: Andriej Kudriaszow
Jeszcze w grudniu Andriej Kudriaszow przygotowywał się do nowego sezonu, w którym chciał wspomóc OK Bedmet Kolejarz Opole w walce o awans do 1. Ligi Żużlowej. Chwilę później usłyszał diagnozę - rak płaskonabłonkowy i tak naprawdę walczył o to, by żyć.

Teraz Rosjanin z polskim paszportem jest po amputacji nogi, a o tym, co sobie obiecał opowiedział Mateuszowi Puce, a rozmowę można znaleźć TUTAJ.

Wiemy już, że 23 lipca w Opolu odbędzie się mecz charytatywny, w którym zmierzą się dwie ekipy - Drużyna Andrieja oraz Betard Sparta Wrocław.

Na razie nie znamy szczegółów wydarzenia, ale domyślać się można, że goście przyjadą do stolicy polskiej piosenki z Artiomem Łagutą na czele.

Ponadto Polski Związek Motorowy zatwierdził do startów w WTS Sparcie Wrocław Oskara Kołaka. Junior w listopadzie podpisał w zespole z Dolnego Śląska kontrakt warszawski, a potwierdzenie może być oznaką szansy w zawodach do 21. roku życia lub tego, że wkrótce zostanie wypożyczony.

Czytaj także:
Sawina wskazał, co trzeba zrobić, by wygrywać w Częstochowie
Fatalny wynik testu przed rundą Grand Prix. Zawodnicy odmówili jazdy!

ZOBACZ WIDEO: Zachwycał jako junior, jako senior zaliczył zjazd formy. Piotr Baron o Bartoszu Smektale
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×