Żużel. Zawodnik Startu Gniezno zapytany o wypłaty. Tak odpowiedział

Podczas transmisji z meczu Start Gniezno - Grupa Azoty Unia Tarnów w Canal+ Sport 5 Hubert Łęgowik został zapytany o wypłaty. Zawodnik, wykorzystując tę okazję, zwrócił się do kibiców.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Hubert Łęgowik w czerwonym kasku WP SportoweFakty / Hubert Łęgowik w czerwonym kasku
Ostatnio sporo mówiło się o perturbacjach w Starcie Gniezno. Pojawiały się informacje o zawirowaniach finansowych. Na ten temat w rozmowie z WP SportoweFakty mówił Krzysztof Cegielski.

- Wszystko wskazuje na to, że klub wdrożył kwestie "zamrażania" wypłat już od początku sezonu, ponieważ są zawodnicy, którzy nie mają w całości zapłacone za przygotowanie do rozgrywek i za żaden mecz - mówił 23 maja prezes stowarzyszenia żużlowców "Metanol" (czytaj tutaj >>>).

Jak sytuacja wygląda obecnie? Tego dowiedzieć postanowiła się Natalia Pietrucha z Canal+ Sport. - Czy po ostatnich wydarzeniach zapanował większy spokój? Wypłaty trafiły już na wasze konta? - pytała Huberta Łęgowika przy okazji transmisji z meczu Start Gniezno - Grupa Azoty Unia Tarnów.

- To jest sprawa między zawodnikami i prezesem. Nie chciałbym tego otwierać głębiej. Mimo wszystko sytuacja się uspokoiła. Zapewniam kibiców, że wszystko powinno pójść w dobrą stronę. Będziemy walczyć o to, by jechać w play-offach i walczyć o jak najwyższe cele - podkreślił.

Przypomnijmy, że przed tym sezonem Start Gniezno obrał za cel walkę o awans do I ligi.

ZOBACZ WIDEO: Zachwycał jako junior, jako senior zaliczył zjazd formy. Piotr Baron o Bartoszu Smektale

Czytaj także:
> Trener kadry narodowej widzi u niego progres. Mówi o... czarodziejskiej różdżce
> Menedżer Zdunek Wybrzeża nie gryzie się w język. "Aż oczy bolały"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×