Żużel. Filar GKM-u zabrał głos w sprawie składu. Tak skomentował ruchy transferowe

Pozyskanie Jasona Doyle'a oraz Jaimona Lidseya ma pomóc ZOOleszcz GKM-owi Grudziądz awansować do upragnionej fazy play-off. Max Fricke nie ukrywa, że skład zespołu z kujawsko-pomorskiego jest bardzo ekscytujący.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Max Fricke WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Max Fricke
Kacper Pludra, Wadim Tarasienko i Max Fricke - ta trójka zawodników podpisała w listopadzie nowe kontrakty z ZOOleszcz GKM-em. Dwa pozostałe miejsca zajęli rodacy Fricke'a - Jason Doyle i Jaimon Lidsey. W Grudziądzu wierzą, że te ruchy pozwolą im w końcu awansować do play-off.

- Myślę, że nasz skład jest ekscytujący. Będzie dużo zabawy, więcej żartów i śmiechu w parku maszyn, a co za tym idzie świetna atmosfera. Każdy będzie czuł się dobrze i mam nadzieję, że będziemy cieszyć się ze wspólnych sukcesów - przyznał Fricke w rozmowie z klubową telewizją.

- Bardzo dużo jeździłem z Jasonem i Jaimonem. Razem reprezentowaliśmy nasz kraj, chociażby w Speedway of Nations. Mam nadzieję, że nasza znajomość wpłynie pozytywnie na zespół - dodał żużlowiec.

ZOBACZ WIDEO: Nowy przewodniczący GKSŻ. Krzysztof Cegielski wielokrotnie ścierał się z Ireneuszem Igielskim

W ostatnim czasie uczestnika cyklu Speedway Grand Prix mogliśmy ujrzeć z ręką w gipsie. Zawodnik przyznał, że zima to odpowiedni czas na to, by zaleczyć wszelkie urazy i odpowiednio przygotować się do nowych rozgrywek. Uspokoił też zmartwionych fanów.

- Wybieram się do Australii, gdzie mam zaplanowanych kilka występów. Chcę ponownie wsiąść na motocykl i sprawdzić, czy wszystko "gra". Wówczas wrócę do Europy na końcowe przygotowania do sezonu - skomentował.

Czytaj także:
1. Stal Gorzów wygrała walkę o wielki talent. Młody zawodnik zdradził, że miał wiele ofert
2. Zawodnik polskiego klubu będzie produkował własny alkohol

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy ZOOleszcz GKM Grudziądz awansuje w 2024 roku do play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×