Sprzedano prawie 28 tys. biletów na SGP w Warszawie

Tylko do końca roku można kupować tańsze bilety na 2024 ORLEN FIM SGP of Poland - Warsaw. Szymon Woźniak, polski debiutant w cyklu będzie jednocześnie pierwszy raz ścigał się na PGE Narodowym w Warszawie.

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Materiały prasowe / PGE Ekstraliga
- Na pewno będzie to szczególny dzień w mojej karierze - mówi. Do tej pory sprzedano 27.400 biletów na 2024 ORLEN FIM SGP of Poland - Warsaw.

11 maja 2024 roku najlepsi żużlowcy zmierzą się na PGE Narodowym. Warszawski stadion już po raz ósmy przyjmie kibiców z całego świata na największe żużlowe święto. Polscy fani czekają na premierowe zwycięstwo naszego reprezentanta. W ubiegłorocznej edycji zwyciężył Fredrikiem Lindgrenem, który do końca rywalizował o złoty medal IMŚ z Bartoszem Zmarzlikiem. Szwed ostatecznie zajął 2. miejsce, a Polak po raz czwarty w karierze zdobył tytuł.

- Nie miałem jeszcze okazji jeździć na PGE Narodowym, ale cieszę się, że kilka lat temu miałem możliwość wyjść na tor przy pełnych trybunach, bo komentowałem te zawody. Moja perspektywa w momencie, kiedy będę wyjeżdżał na tor podczas kwalifikacji czy zawodów się zmieni, bo na tym obiekcie już byłem. Wiem, czego się spodziewać i będzie to bardzo pomocne - powiedział Szymon Woźniak, który zadebiutuje w cyklu jako stały uczestnik FIM SGP i będzie miał do pomocy m.in. Grega Hancocka, z którym rozpoczął współpracę.

ZOBACZ WIDEO: Nowy przewodniczący GKSŻ. Krzysztof Cegielski wielokrotnie ścierał się z Ireneuszem Igielskim

2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw, ceny biletów do 31.12.2023:
KAT. VI 39 PLN
KAT. V 119 PLN
KAT. IV 129 PLN
KAT. III 149 PLN
KAT. II 169 PLN
KAT. I 219 PLN
PREMIUM 369 PLN
SILVER 1200 PLN dostępne na stronie partnera www.pakietyVip.com (kontakt@pakietyVip.com)
GOLD VIP 1500 PLN

Bilety do kupienia na KupBilet.pl i ebilet.pl.

- Cena biletu GOLD VIP zawiera: miejsce siedzące w strefach VIP Gold (sektory V1, V2, V3, V4, V5) catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18:00 do 23:00, nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe, program zawodów.
- Cena biletu PREMIUM zawiera: miejsce w sektorach C1 i C4 (na prostej przeciwległej do startu), darmowy program (voucher) do odbioru w infopunkcie na PGE Narodowym. Miejsce nie obejmuje w cenie cateringu.
- Program zawodów do nabycia na KupBilet.pl w cenie 30 zł.
- Osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach inwalidzkich: rząd miejsc nad sektorami D4, D5, D6, D7, D14, D15, D16, D17 (pakiet osoba na wózku + opiekun): 89 PLN + 1 PLN.
- Dzieci do lat 6 - wejście bezpłatne tylko z pełnoletnim opiekunem, dziecko siedzi na kolanach opiekuna.

Pakiety SILVER (1200 PLN) dostępne na stronie partnera www.pakietyVip.com (kontakt@pakietyVip.com)

Czytaj także:
- Stal Gorzów wygrała walkę o wielki talent. Młody zawodnik zdradził, że miał wiele ofert
- Zawodnik polskiego klubu będzie produkował własny alkohol

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×