Żużel. Kolejna impreza na torze w Łodzi. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na cel charytatywny!

W Łodzi 5 kwietnia zostaną zorganizowane Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. To jednak nie koniec wielkich emocji na Moto Arenie. W czwartek H.Skrzydlewska Orzeł poinformował o dacie rozegrania Meczu Narodów.

Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik
stadion Orła Łódź Materiały prasowe / MAKiS / www.makis.pl / Na zdjęciu: stadion Orła Łódź
Mecze Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej po raz pierwszy został rozegrany w 2018 roku i stał się już pewnego rodzaju tradycją w Łodzi. Teraz potwierdzono, że nie będzie ona przerwana. W czwartek klub zapowiedział, że impreza odbędzie się 12 maja 2024 roku.

- Teraz jest czas na skompletowanie stawki. Nazwiska uczestników będziemy zdradzać stopniowo. Chcemy jednak, żeby było ciekawie, więc na pewno spróbujemy również ściągnąć żużlowców z PGE Ekstraligi. Oczywiście, ta impreza nie może odbyć się bez reprezentantów H.Skrzydlewska Orła Łódź, więc ich na pewno należy spodziewać się na liście startowej - zapowiedział podczas konferencji prasowej Witold Skrzydlewski.

Nieznane są jeszcze dokładne ceny wejściówek, ale ich sprzedaż na pewno ruszy 15 marca w kwiaciarniach Skrzydlewskich terenie Łodzi, Zgierza, Głowna, Brzezin czy Łowicza. Dwa sektory za to zostaną udostępnione w sprzedaży internetowej. Wcześniej z kolei na oficjalnej stronie klubu pojawią się informacje, w którym lokalu będą sprzedawane bilety na dane miejsca na obiekcie.

ZOBACZ WIDEO: Nowe wyzwanie Jakuba Krawczyka. Jak nie powtórzyć sezonu 2022?
- Ceny nie są jeszcze znane. Ogłosimy je później, ale wiadomo, że będą one atrakcyjne, bo zawody mają służyć promocji żużla w Łodzi. Chcemy wypełnić nasz stadion. Dodam, że dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przeznaczony na cel charytatywny. Wkrótce poinformujemy o konkretach - przekazał prezes klubu.

W zeszłym roku najlepsza w czwórmeczu okazała się drużyna "Orłów". W jej składzie wystąpili Norbert Krakowiak, Jakub Jamróg, Mateusz Tonder oraz Grzegorz Walasek, a rezerwowym był Mateusz Dul.

Będzie to już kolejna wielka impreza na łódzkiej Moto Arenie. Przypomnijmy, że 5 kwietnia zostaną rozegrane Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, które po raz pierwszy zostaną zorganizowane w Łodzi. Już podczas konferencji prasowej, zapowiadającej tę imprezę, Witold Skrzydlewski zapewniał, że kibice mogą spodziewać się kolejnych ciekawych turniejów na obiekcie w Łodzi.

Czytaj także:
Żużel. Kolejny klub ze stratą. I to mimo bardzo dużych oszczędności
Po bandzie: Czy wyrzucić Niemców i Łotyszy [FELIETON]

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×