Mniej żużla w ten weekend w Polsce. Kolejny mecz odwołany

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Janusz Kołodziej na czele
WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Janusz Kołodziej na czele
zdjęcie autora artykułu

W sobotnie popołudnie na obiekcie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie miał odbyć się pierwszy w tym roku sparing. Niestety, ale Fogo Unia poinformowała w piątek, że spotkanie nie dojdzie do skutku.

W tym artykule dowiesz się o:

Nie mają szczęścia zawodnicy Fogo Unii Leszno i Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Mieli się oni dwukrotnie spotkać ze sobą w ramach przedsezonowych sparingów, ale zarówno mecz w Bydgoszczy, jak i ten w Lesznie zostały odwołane.

Na obiekcie przy ulicy Sportowej zdecydowano się rozłożyć plandekę, by zabezpieczyć tor przed niedzielnym Kryterium Asów.

W piątek poinformowano, że sobotni sparing też zostaje odwołany, a powodem są niekorzystne prognozy na ten dzień. Nie dojdą do skutku także wszystkie imprezy dodatkowe.

Tym samym pierwsze ściganie w Lesznie odbędzie się dopiero we wtorek. Przeciwnikiem podopiecznych Rafała Okoniewskiego będzie ebut.pl Stal Gorzów. Zespół z Metalkas 2. Ekstraligi poza Kryterium Asów czeka dwumecz z KS Apatorem Toruń, ale do niego dojdzie dopiero w kwietniu.

ZOBACZ WIDEO: Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Gośćmi: Glazik, Holder i Termiński

Czytaj także: 1. Młody sportowiec musiał zmierzyć się z rasizmem 2. Radny nie ma żadnych wątpliwości. "Skromne wsparcie miasta na pewno nie wystarcza"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty