Żużel. Zachwycił kibiców swoją jazdą. Podpisał nowy kontrakt

WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Bartłomiej Kowalski
WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Bartłomiej Kowalski

Bartłomiej Kowalski w przyszłym sezonie będzie ścigał się nie tylko w PGE Ekstralidze, ale również duńskiej SpeedwayLigaen. W klubie są zachwyceni decyzją polskiego zawodnika.

W tym artykule dowiesz się o:

Slangerup Speedway w minionym sezonie powtórzył sukces z 2024 roku, jakim było zdobycie złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Danii. Ekipa z gminy Frederikssund chce zostać najlepszym zespołem również w przyszłym sezonie. Pomóc w tym celu mają m.in. Chris Holder, Patryk Dudek oraz Bartłomiej Kowalski.

Dla tarnowianina będzie to trzeci z rzędu rok w czarno-żółtych barwach.

ZOBACZ WIDEO: "Bez złota nie będzie ładnie”. Co przyniesie współpraca Rusko z Protasiewiczem?

- Kowalski spisał się znakomicie w minionym sezonie w barwach Slangerup i cieszymy się, że ponownie będzie częścią naszego zespołu. Jego jazda w tym roku była fantastyczna, a zwłaszcza starty, które wielokrotnie były jego ogromnym atutem na wielu torach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny rok współpracy z nim w Slangerup - przyznał sztab szkoleniowy klubu.

W minionym sezonie Kowalski zakończył zmagania na siódmym miejscu na liście klasyfikacyjnej. Szczególnie dobrze wypadł w meczu domowym przeciwko Fjelsted, w którym zdobył komplet 18 punktów.

Komentarze (0)
Zgłoś nielegalne treści