Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Koziołki wygrały w Rybniku i awansowały do półfinału

W czwartek w Rybniku rozegrano zaległą, pierwszą rundą Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w grupie III. Zawody wygrał Lubelski Węgiel KMŻ, który dzięki temu awansował do półfinału MDMP, wyprzedzając o jedno małe "oczko" tarnowskie Jaskółki.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Komplet 12 punktów zdobył dla Koziołków Dawid Lampart.

Wyniki:

I Lubelski Węgiel KMŻ - 27 pkt.
7.
Mateusz Łukaszewski - 8 (0,3,3,2)
8. Dawid Lampart - 12 (3,3,3,3)
9. Łukasz Kret - 7 (1,2,2,2)

II-III Włókniarz Częstochowa - 21 pkt.
10.
Marcin Bubel - 5 (1,3,1,-)
11. Artur Czaja - 7 (2,3,-,2)
12. Rafał Malczewski - 6 (0,-,3,3)
25. Damian Synowiec - 3 (0,2,1)

II-III Tauron Azoty Tarnów - 21 pkt.
4.
Tadeusz Kostro - 6 (3,0,2,1)
5. Łukasz Lesiak - 7 (t,2,2,3)
6. Edward Mazur - 8 (2,1,3,2)

IV KS ROW Rybnik - 19 pkt.
1.
Kamil Fleger - 8 (1,3,1,3)
2. Mateusz Domański - 7 (2,2,3,0)
3. Łukasz Piecha - 4 (2,0,1,1)

V Orzeł Łódź - 15 pkt.
13.
Adrian Osmólski - 9 (3,2,3,1)
14. Damian Michalski - 0 (w,-,-,-)
15. Mateusz Borowicz - 6 (1,3,2,0)

VI KSM Krosno - 14 pkt.
16.
Piotr Machnik - ns (-,-,-,-)
17. Mateusz Wieczorek - 8 (2,3,3,0)
18. Dawid Bąk - 6 (2,1,1,2)

Speedway Wanda Kraków nie zgłosiła żadnego zawodnika, dlatego biegi z jej udziałem odbywały się w okrojonym składzie.

Bieg po biegu:
1. (69,27) Kostro, Domański, Fleger, Lesiak (t)
2. (68,31) Lampart, Czaja, Bubel, Łukaszewski
3. (69,70) Osmólski, Wieczorek, Michalski
4. (70,10) Fleger, Piecha
5. (68,12) Łukaszewski, Mazur, Kret, Kostro
6. (68,76) Bubel, Osmólski, Borowicz, Malczewski
7. (70,14) Wieczorek, Bąk
8. (68,58) Lampart, Kret, Fleger, Piecha
9. (68,77) Czaja, Kostro, Mazur, Synowiec
10. (71,36) Borowicz
11. (70,06) Wieczorek, Domański, Piecha
12. (69,60) Osmólski, Lesiak, Kostro
13. (69,30) Lampart, Kret, Bąk
14. (69,50) Malczewski, Synowiec
15. (69,51) Domański, Borowicz, Piecha
16. (71,21) Mazur, Lesiak, Bąk
17. (71,26) Łukaszewski, Kret
18. (69,49) Fleger, Czaja, Bubel, Domański
19. (71,47) Lesiak, Mazur
20. (69,25) Lampart, Łukaszewski, Osmólski, Borowicz
21. (70,54) Malczewski, Bąk, Sunowiec, Wieczorek

NCD: 68,12 s. w biegu 5. Mateusz Łukaszewski.
Sędziował: Maciej Spychała

Tabela grupy III

M</b> Drużyna</b> I</b> II</b> III</b> IV</b> Pkt</b> +/-</b>
1 Włókniarz Częstochowa 4,5 5,5 3 6 19</b> +95
2 KS ROW Rybnik 3 5,5 6 4 18,5</b> +89
3 Orzeł Łódź 2 3,5 4,5 5 15</b> +77
4 Lubelski Węgiel KMŻ 6 1 4,5 ns 11,5</b> +60
5 Tauron Azoty Tarnów 4,5 2 2 3 11,5</b> +59
6 KSM Krosno 1 3,5 1 2 7,5</b> +51
7 Speedway Wanda Kraków ns ns ns ns ns</b> ns



Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×