Plan imprez towarzyszących i ceny biletów na Grand Prix Polski w Gorzowie

Gorzów przyzwyczaił nas do tworzenia niesamowitej oprawy w czasie Grand Prix. Nie inaczej będzie tym razem, bo na kibiców czekają fantastyczne atrakcje. Kolejny raz OSiR zorganizuje Moto Racing Show.

W tym artykule dowiesz się o:

Gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji kilka lat temu wyszedł z ciekawą inicjatywą, którą potem połączono z organizowaną przez Stal Gorzów rundą cyklu Speedway Grand Prix. Z pomocą Monster Energy stworzono wspaniały produkt, który przyciąga ludzi z całego świata, a kolejne osoby związane ze sportem motoryzacyjnym odwiedzają Gorzów i także chcą dołożyć swoją cegiełkę do tej wspaniałej imprezy.
[ad=rectangle]
Również i w tym roku na kibiców i gości czekają wspaniałe atrakcje. Poniżej pełny plan Moto Racing Show.

Start imprezy - godz. 17:00

- pokazy statyczne pojazdów i motocykli oraz sprzętu pływającego – zabytkowych, sportowych, nietypowych – przypominamy o konkursie: zdjęcia pojazdów nadsyłać można na adres: konkurs.motoracingshow@gmail.com
- stoisko Akademii Auto Świat wraz z pojazdem pokazowym oraz możliwością zrobienia sobie zdjęcia z postacią STIG’a
- symulator dachowania
- symulator jazdy na jednym kole
- symulator jazdy motocyklem żużlowym

Rozpoczęcie pokazów dynamicznych na wodzie - godz. 17:30
- Fly Board
- łódź Seadoo Bombardier
- łódź Scarab 195
- skuter wodny SEADOO 260 o mocy 300 koni mechanicznych

Koncert zespołu THE LAST RIDE - godz. 18:30
The Last Ride to polski zespół rockowy założony w 2008 roku przez gitarzystę Tomasza Bińka i wokalistkę Agatę Sobocińską. Zespół sięga do nieprzemijających tradycji muzyki rockowej, czerpiąc inspiracje z najlepszych wykonawców tego gatunku. Własny niepowtarzalny styl i brzmienie, w połączeniu z mocną sekcją rytmiczną, sprawiają, że muzyka The Last Ride rewelacyjnie brzmi na koncertach, a melodyjny i dynamiczny wokal Agaty Sobocińskiej dodaje kompozycjom solidnej dawki energii. Utwory w języku polskim okraszone są ciekawymi partiami gitary solowej. To, co wyróżnia The Last Ride spośród innych wykonawców, to nieprzeciętny wizerunek sceniczny i oprawa koncertów, podczas których zespół tworzy niezapomniane widowisko na wysokim poziomie, wzbudzając zainteresowanie publiczności.

Rozpoczęcie parady na Moście Staromiejskim z twarzą imprezy Stanisławem Lisowskim - godz. 20
- parada w której udział biorą pojazdy oraz motocykle, które prezentowały się od godziny 17:00 na Bulwarze Zachodnim

Rozpoczęcie pokazów dynamicznych na Moście Staromiejskim - godz. 20:20
- drift w wykonaniu Jerzego Tecława oraz Szymona Jasińskiego
- stunt ATV Quady w wykonaniu Łukasza „Dyzia” Radłowskiego oraz Łukasza Wałcerza
- przejazd pojazdów rajdowych z Rajdowygorzow.pl
- finał Wyścigu o Puchar Miasta Gorzowa na gokartach elektrycznych
- stunt na motocyklach sportowych: Piotr „Kaban” Piotrowski oraz Paweł „S51” Karbownik, a także mistrz tej dyscypliny, Rafał Pasierbek aka Stunter13
- drift show w wykonaniu gwiazdy: Mistrza Europy Serii „King of Europe”, Adama Kerenyi z Węgier
- gość specjalny: na imprezie pojawi się również Nani Roma - triumfator Rajdu Dakar!

Koncert zespołu „FUTURE FOLK” - 22:00
Future Folk to absolutna nowość na polskiej scenie muzycznej. Łączy muzykę taneczną z góralszczyzną. Stanisław Karpiel - Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji ludowej, a Matt Kowalsky wzbogaca całość o nowoczesne brzmienia.
Future Folk tworzą:
Stanisław Karpiel- Bułecka – wokal
Pochodzi z Zakopanego. Syn wybitnego muzyka i architekta Jana Karpiela-Bułecka. Od 1997 roku zajmuje się najbardziej spektakularną odmianą narciarstwa - freestylem. Jest jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych zawodników w Polsce, od lat wywiera ogromny wpływ na rodzimą scenę freeski. Jego drugą wielką pasją jest śpiewanie. Góral "pełną gębą".
Matt Kowalsky – elektronika
DJ, DVJ, producent muzyczny, kompozytor, remixer i reżyser dźwięku, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie. W jego dorobku znajduje się wiele autorskich albumów, składanek oraz płyt winylowych.
Ostatni w pełni autorski krążek artysty „Code” wydany w 2009 roku w Polsce był nominowany do Independent Music Awards USA 2010 w kategorii dance/elektronika oraz do nagrody Fryderyki 2010 w kategorii album roku muzyka klubowa.
Szymon Chyc-Magdzin – skrzypce, wokal
Pochodzi z góralskiej rodziny z Zakopanego. Od dziecka zakochany jest w muzyce i kulturze Podhala, ale inspiracje czerpie z muzyki folkowej całych Karpat. Oprócz muzyki interesuje się sztuką i architekturą. Na co dzień spełnia się jako architekt wnętrz. Prowadzi swoje biuro w Zakopanem. O sobie mówi: „Muzyka jest moim powietrzem i sposobem na życie, a także inspiracją w projektach, które realizuję”.

Zakończenie imprezy - godz. 24:00

To wszystko w piątek, a w sobotę czekają na fanów kolejne emocje i nie chodzi tu tylko o aspekt sportowy pod nazwą Grand Prix. O atrakcjach, które czekać będą na Stadionie im. Edwarda Jancarza opowiadał Ireneusz Maciej Zmora.

Wciąż można nabywać bilety na Grand Prix Polski. W piątkowy wieczór licznik sprzedanych wejściówek wskazywał 10200.

Bilety na Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland
Sprzedaż otwarta:

Trybuna niska:
1 łuk (sektory 11-17) - 90 zł
Prosta (sektory 6-10) - 130 zł
2 łuk (sektory 1-5) - 65 zł

Trybuna wysoka:
1 łuk (sektory 56-68) - 120 zł
Prosta (sektory 42-55) - 150 zł
2 łuk (sektory 29-41) - 90 zł

Dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca)

Bilety VIP w cenie 600 zł do nabycia w siedzibie Klubu. Szczegóły odnośnie wejściówek VIP pod numerem telefonu 505 111 888.

Bilety na Grand Prix do nabycia w sklepie klubowym w Centrum Handlowym NoVa Park oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Źródło artykułu: