KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Lewis Bridger wznowił karierę

Lewis Bridger postanowił wznowić karierę żużlową. Brytyjczyk podpisał kontrakt na starty w brytyjskiej Elite League w zespole Leicester Lions.
Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera

W tym roku sporo dzieje się wokół osoby Lewisa Bridgera. Brytyjski żużlowiec po raz kolejny zmienił decyzję w sprawie swojej kariery i podpisał kontrakt na starty w ekipie Leicester Lions.


W okresie zimowym Bridger postanowił zawiesić karierę żużlową. Brytyjczyk był niezadowolony ze swoich występów w barwach The Lakeside Hammers w sezonie 2014, ponadto nie znalazł pracodawcy w polskiej lidze. 25-latek chciał odpocząć od speedwaya i spróbować powrócić do startów po rocznej przerwie.

Jednak po kilkunastu tygodniach okazało się, że wolne miejsce w drużynie posiada ekipa Coventry Bees, w której Bridger startował w przeszłości. Brytyjczyk podpisał kontrakt z "Pszczołami", by po pewnym czasie wycofać się z tej umowy. Żużlowiec miał za złe działaczom klubu z Brandon, iż wbrew wcześniejszym ustaleniom, nie chcą mu zakupić motocykli.

Teraz miejsce zwolniło się w Leicester, gdzie ze startów zrezygnował Mikkel Michelsen. Działacze "Lwów" postanowili, że jego miejsce w zespole zajmie Bridger. - Mikkel skontaktował się ze mną i powiedział, że nie ma już chęci i motywacji do startów w brytyjskim żużlu. Nie chciał tracić czasu na starty w naszym klubie. Jednak podkreślił, że ta sytuacja nie jest spowodowana jakimś złym traktowaniem go w zespole. Spełniliśmy wszystkie nasze obietnice wobec zawodników - powiedział menedżer Norrie Allan.

Kierownictwo Leicester obecnie poszukuje również nowego zawodnika w miejsce Bjarne Pedersena, który niedawno zrezygnował z rywalizacji na brytyjskich torach.

Czy zakontraktowanie Lewisa Bridgera to dobry ruch działaczy Leicester Lions?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna, leicesterlions.co
Komentarze (9)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×