Antonio Lindbaeck z dziką kartą na GP Skandynawii

25 lipca na G&B Arena w Malilli rozegrany zostanie turniej o Grand Prix Skandynawii. Dziką kartę na te zawody otrzymał Antonio Lindbaeck, który niedawno wraz z reprezentacją zdobył złoty medal DPŚ.
Wojciech Ogonowski

Rezerwowymi w Malilli będą Linus Sundstroem oraz Peter Ljung. Zawody sędziował natomiast będzie Brytyjczyk Craig Ackroyd. W przeszłości Antonio Lindbaeck przez kilka sezonów ścigał się już w cyklu Grand Prix. Najlepiej spisywał się w 2012 roku, kiedy w klasyfikacji końcowej uplasował się na siódmym miejscu, a w drugiej części sezonu wygrał dwa turnieje - w Terenzano i w Toruniu.

Przypomnijmy, iż nim rozegrany zostanie turniej w Szwecji, żużlowcy rywalizować będą w Cardiff (4 lipca). Tam z dziką kartą pojedzie Craig Cook. Swój pierwszy turniej w GP w tym sezonie zaliczy również Peter Kildemand, który zastąpi kontuzjowanego Jarosława Hampela.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy organizatorzy postąpili słusznie przyznając dziką kartę Antonio Lindbaeckowi?