Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Daniel Jeleniewski: To już zaczyna być męczące

W meczu 10. kolejki Nice PLŻ, Stal BETAD Leasing Rzeszów pokonała Eko-Dir Włókniarza Częstochowa 50:40. - To już zaczyna być męczące. Wszystkie nasze wyjazdy wychodzą dobrze, ale gdzieś tych punktów zawsze brakuje - powiedział Daniel Jeleniewski.
Mateusz Lampart
Mateusz Lampart
WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz

Scott Nicholls (zawodnik Stali BETAD Leasing Rzeszów): Nasz trudniejszy początek wynikał z tego, że różnie układa się z polami startowymi. Potem już wszystko poszło dobrze. Jestem zadowolony ze swojego występu, chociaż mam pewne trudności z ustawieniami. Wszystko jest jednak na dobrej drodze do tego, aby było lepiej.

Janusz Ślączka (trener Stali BETAD Leasing Rzeszów): Zwycięstwo nie przyszło nam łatwo, tym bardziej, że jechaliśmy po tej tragedii. Krystian Rempała to był zawodnik z Rzeszowa, był tutaj przez 3 lata. Trudno było mi zmobilizować zawodników do jazdy i treningów. Było ciężko, ale podołaliśmy i mamy wygraną. Jechaliśmy dla Krystiana. Każdy punktował w miarę równo, choć mieliśmy troszeczkę mało indywidualnych zwycięstw. Najważniejszy jest końcowy rezultat. Nie mieliśmy żadnych dziur w składzie.

Daniel Jeleniewski (zawodnik Eko-Dir Włókniarza Częstochowa): Z mojej strony nie było najgorzej. Nie ustrzegłem się błędów, ale trzeba przyznać, że przeciwnik był trudny. To już jednak zaczyna być męczące. Wszystkie nasze wyjazdy - poza meczem w Pile - wychodzą dobrze, ale gdzieś tych punktów zawsze brakuje. W zasadzie przegraliśmy 10 punktami, ale gdybyśmy wspólnie zdobyli 5 więcej, to mecz byłby na styku. Skończyło się jak zawsze, ale było fajnie.

Michał Finfa (menedżer Eko-Dir Włókniarza Częstochowa): Mamy kolejny mecz, gdzie do połowy spotkania wszystko wygląda bardzo dobrze, a niestety nie wychodzą nam biegi nominowane. Tak przecież było też dwa tygodnie temu na Łotwie. W Rzeszowie mieliśmy tę samą sytuację. Zabrakło nam punktów, bo Oskar Polis i Hubert Łęgowik zaliczyli defekty. Ich przyczyna była dosyć banalna, bo stało się to przez opony. Szkoda tych "oczek". Nie podlega jednak dyskusji, że Stal powinna wygrać ten mecz i zwyciężyła w nim zasłużenie. Powodem tego były ostatnie biegi.

ZOBACZ WIDEO Stal - Włókniarz: Jeleniewski zwycięża w czwartym wyścigu

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (3):
 • jhjfjj Zgłoś komentarz
  Dziekuje koledzę za odpowiedz. Przeczytałem go pobieżnie i jest to komentarz szczegółowy do każdych z moich slow. Chcąc zachować przejrzystość pozwolę nie afirmować Twojego stylu
  Czytaj całość
  wypowiedzi, tylko odniosę się do dwóch kwestii. 1) Perełki :) Primo -Co do pierwszej perełki w której to pisze skur ku i chu o ludziach niszczących ta dyscyplinę. Spróbuj nie przyznać mi racji, że wiele obiektów w 1 lidze na których przyjmowani są potencjalnie lepsi zawodnicy gości jest specjalnie spreparowanych. Secundo- Druga (według Ciebie) perełka w ktorej pisze o wsiach 50 -100tyś. Rzeszów 180> 100. Wypowiedz nie dotyczy Twojego miasta, wiec OCB ? 2) "d0jebanie się do Rzeszowa" Na początku weż pod uwagę to, że wiele obiektów zuzlowych w innych miastach w tym i w Częstochowie było kiedyś obiektami wielofunkcyjnymi. Dlaczego rozwinąłem temat rozwoju Twojego miasta.A no po to, by wyjaśnic ,czemu taki urzędnik miasta Rzeszów ma prawo do popełniania błedów i czemu je popełnił min. w przypadku wydania pozwolenia na budowę waszego obiektu zuzlowego ., Nie mineły te wspominane 2 pokolenia , a wiec nie może on liczyć na pomoć ze strony kogoś starszego , jakiegoś autorytetu, kogoś z wiekszym doświadczeniem którego mogłby się poradzić tzw. elity urzędników miejskich. Nikt przed nim nie musiał podejmować takich decyzji, wiec Zje bał... zje bał a sport na tym cierpi. Ale jest to nauczka i doświadczenie dla przyszłych kadr urzedników miejskich Rzeszowa.
  • RECON_1 Zgłoś komentarz
   Wspominalem pare dni temu ze moze zamiast Ulamka jechalbyCzaja ale uslyszalem ze Seba walnie komplet bo jest zdrów,itp itd,jak widać chyba,nie do końca skoro na twardym nie dal rady.
   • jhjfjj Zgłoś komentarz
    niedobrze sie robi od patrzenia na to w jaki sposób to bydło warcholstwo i inne skurwy..ny (gospodarze*) przygotowują (niszczą) tory pod gości w tej 1 lidze żużlowej . W Częstochowie
    Czytaj całość
    odbyły się jak na razie 2 spotkania i w obu przypadkach drużyny przyjezdne nie miały zastrzeżeń do naszej nawierzchni. Ba- chwalili przygotowanie. W pile - drugi łuk - rynna, w Dyneburgu - jazda w kurzu, a dzisiaj w Rzeszowie - bez komentarza. Tego nie da się oglądać. Każdy kto ogląda również Ekstralige wie o co chodzi. Dzisiejszy tor w Gorzowie powinien być przykładem dla każdej z drużyn. Refleksja- Tak to własnie jest, gdy wsie o liczbie ludnośći 50-100tyś startują w rozgrywach sportowych w których mogą coś "przekombinować" . Od razu uruchamia się ta chłopska zawziętość i głupota.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×